24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafone’dan Süper Kampanya
17 Temmuz 2012 Salı 13:45

Vodafone’dan Süper Kampanya

Grundig Notebook alana, Vodafone’dan vodem ve 6 ay boyunca 1 GB internet hediye.

İhtiyaca özel ayrıcalıklı hizmetlerle kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefleyen Vodafone Türkiye, Arçelik işbirliği ile mobil iletişimin olanaklarını çok avantajlı koşullarla aboneleriyle buluşturduğu yeni bir kampanyayı hayata geçiriyor. 
model notebook satın alan müşteriler, notebook’larının yanında Vodafone’dan 6 aylık internet paketi ve SIM kartlı Vodem hediye kazanıyor. 

Kayıtsız şartsız müşteri memnuniyetine odaklı yaklaşımı doğrultusunda yenilikçi ve fark yaratan ürün ve hizmetler sunan Vodafone Türkiye, Arçelik işbirliğiyle yeni bir kampanyayı hayata geçiriyor. 

Kampanya kapsamında, Arçelik ve Beko bayilerinden Grundig GNB 1554 A1 i3 model notebook satın alan bireysel faturalı Vodafone aboneleri, 6 ay boyunca her fatura döneminde hediye Aylık 1 GB Hesabını Bilen İnternet Paketi ve SIM kartlı Vodem kazanacak. 6. fatura dönemi sonundan itibaren ise aylık sadece 29 TL’ye 1 GB’lık internet paketi ile özgür internetin keyfini çıkaracak.

Facebook’a erişimin de ücretsiz olduğu kampanya kapsamında Vodafone aboneleri, Facebook üzerinden diledikleri gibi resim yükleyip görüntüleyebilecek, mesaj gönderebilecek ve arkadaşlarıyla sosyalleşebilecekler.
Sinan Kızıldağ: “Abonelerimizin gündelik hayatının her alanını kapsayan bir değer zinciri yaratıyoruz”

Konuyla ilgili açıklama yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Kızıldağ, abonelerinin hayatına fayda sağlayan, değer yaratan çözümlerle müşteri memnuniyetinde çıtayı sürekli yükseğe taşımayı hedeflediklerini ve bu kapsamda abonelerini sadece mobil iletişimin sunduğu olanaklarla değil, hayatın her türlü alanında ayrıcalıklı fırsatlarla buluşturmaya odaklandıklarını belirtti.

Kızıldağ, şunları söyledi:
“Vodafone Türkiye olarak tüm faaliyetlerimizin merkezine müşteri memnuniyetini yerleştiriyor, abonelerimizin gerçek ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi ve avantajlı hizmetlerle memnuniyet seviyelerini artırmak, hizmet kalitemizi her zaman en yüksek seviyede tutmak için çalışıyoruz. Bunu başarabilmek için mobil iletişim teknolojilerine ilişkin global bilgi birikimimizi, müşterilerimizin hayatına farklı alanlarda temas etmeye odaklı bir yaklaşımla birleştiriyor; böylelikle gündelik yaşantılarının her alanını kapsayan bir değer zinciri yaratmış oluyoruz. Bu yaklaşımımızın son ürünü olan Arçelik işbirliğimizle, Türkiye’nin 81 ilinde abonelerimiz için hem Arçelik teknolojisini hem de ayrıcalıklı mobil internet hizmetlerimizi erişilebilir kılmaktan mutluluk duyuyoruz. Arçelik’ten Grundig GNB 1554 A1 i3 alan abonelerimiz, Vodafone farkıyla mobil iletişimin tüm olanaklarından yararlanabilecek; mevcut tarifeleri üzerinden, hiçbir ek ücret ödemeden internete girebilecek, üstelik Facebook’a da ücretsiz bağlanarak, arkadaşlarıyla dilediklerince sosyalleşebilecekler.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları