21 Haziran 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafonedan Staj ve Kariyer Fırsatları
29 Mart 2011 Salı 15:15

Vodafone'dan Staj ve Kariyer Fırsatları

Vodafone Türkiye, üniversite öğrencilerine staj ve mezunlara iş imkanı tanıyan Vodafone Discover All Stars programı başlatıyor.

Üniversite öğrencilerine Vodafone"da iş deneyimi yaşayarak potansiyellerini keşfetme ve yeni mezunlara da dünya mobil iletişim devinde kariyerlerine başlangıç yapma olanağı sunan Vodafone Discover All Stars programına başvurular alınmaya başlandı.

Discover All Stars programı kapsamında Vodafone, Genç Yetenek ve Yeni Mezun programlarını hayata geçiriyor. 10 Nisan"a kadar sürecek olan başvuru sürecinin ardından gerçekleştirilecek detaylı seçme sürecini başarıyla tamamlayıp Vodafone Discover All Stars Genç Yetenek Programı"na katılmaya hak kazanan öğrenciler Vodafone bünyesinde farklı bir staj tecrübesi yaşayacak. Vodafone Discover All Stars Yeni Mezun Programı"na kabul edilen gençler ise kariyerlerine Vodafone"da parlak bir başlangıç yapacaklar.

Vodafone Discover All Stars Genç Yetenek Programı
Bu yıl 4. kez düzenlenen Vodafone Discover All Stars Genç Yetenek Programı"na başvurular 10 Nisan"a kadar sürecek. Adaylarda üniversite 3. sınıf öğrencisi olma, akademik başarı, sosyal girişkenlik ve çok iyi derecede İngilizce bilme şartları aranıyor. Seçme ve yerleştirme sürecinden başarıyla geçen öğrenciler, Temmuz-Eylül döneminde Vodafone Türkiye bünyesinde farklı projelerde aktif olarak görev alacak. 3 aylık programın bitiminde yapılacak final yarışmasında birinciliği kazanan Genç Yetenek takımı, Vodafone"un faaliyet gösterdiği diğer ülkelerden birinde staj yapma şansını yakalayacak.

Program kapsamında, adayların üzerinde çalışacağı projelerin belirlenmesinin ve adaylarda aranacak yetkinliklerin netleşmesinin ardından başvurular özgeçmiş ve başvuru sırasında yöneltilen yetkinlik bazlı sorulara verilen yanıtlar üzerinden eleniyor. Olumlu değerlendirilen adaylar kişilik envanteri, analitik düşünme, sayısal beceri, durumsal karar alma gibi çeşitli testlere katılıyor. Testlerde başarılı olan adaylar yüz yüze mülakatlar ile yakından tanınıyor ve bir sonraki aşamaya katılmaya hak kazananlar Değerlendirme Merkezi"ne davet ediliyor. Burada grup tartışması ve bireysel sunumlarıyla kendilerini gösteren adaylar arasından seçilen başarılı adaylar son aşama olarak yöneticileri ile gerçekleştirilecek yetkinlik bazlı mülakata katılıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları