24 Haziran 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafone’dan Ramazan Kampanyası
20 Temmuz 2012 Cuma 12:10

Vodafone’dan Ramazan Kampanyası

Vodafone Türkiye, abonelerine Ramazan boyunca konuştukları kadarını bayramda hediye ediyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, yenilikçi hizmetlerle yaşamlarını kolaylaştırmaya odaklanan Vodafone, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında abonelerinin hayatlarına değer ve kolaylık katmaya devam ediyor.

Bu yıl Vodafone ile Fasl-ı Muhabbet kapsamında sunulacak olan Geleneksel Ramazan Kampanyası ile faturalı ve faturasız aboneler, Ramazan ayı boyunca konuştukları kadar hediye TL veya dakika kazanacak ve kazandıkları ile bayramda Vodafone’lu sevdikleriyle rahatça konuşacaklar. Ayrıca Vodafone’un hayatı kolaylaştıran servisleriyle aboneler Ramazan’da da Vodafone’lu olmanın ayrıcalığını yaşayacaklar.

Kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı yaklaşımıyla müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için çalışan Vodafone Türkiye, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında abonelerine avantajlı kampanyalar ve servisler sunuyor. Bu yıl Vodafone ile Fasl-ı Muhabbet kapsamında tüm bireysel abonelerine Geleneksel Ramazan Kampanyası’yla, Ramazan ayı boyunca konuştukları kadarını bayramda hediye ediyor.

20 Temmuz – 18 Ağustos 2012 tarihleri arasındaki Ramazan ayı boyunca, Vodafone’lu faturasız hat sahipleri yaptıkları her ücretli arama kadar hediye TL, faturalı hat sahipleri ise abone oldukları tarife paketinin dışında yaptıkları her ücretli arama kadar hediye dakika kazanacaklar. Kazandıkları hediye dakika ve TL’leri, 19 - 21 Ağustos tarihleri arasındaki Ramazan Bayramı boyunca yurtiçindeki Vodafone’lu sevdiklerini ararken kullanabilecek, mobil iletişimin arttığı bayram süresince telefon masraflarını kısmak zorunda kalmadan gönül rahatlığıyla konuşabilecekler. Vodafone aboneleri, Geleneksel Ramazan Kampanyası’na BAYRAM yazıp 3010’a SMS göndererek ücretsiz katılabiliyorlar.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, her gün daha fazla bireyi mobil iletişimin sunduğu imkânlarla tanıştırma misyonlarına paralel olarak, abonelerinin hayatını kolaylaştırmayı en önemli öncelikleri arasında değerlendirdiklerinin altının çizdi. Öğüt, şunları söyledi: “Faaliyetlerinin odağına kayıtsız şartsız müşteri memnuniyetini yerleştiren bir marka olarak, Ramazan döneminde abonelerimizin artan iletişim ihtiyacını karşılamayı en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak görüyoruz. Bu sebeple, Ramazan boyunca sevdikleriyle dilediklerince konuşabilmeleri için her yıl geleneksel olarak hayata geçirdiğimiz kampanyamızı bu yıl da tekrarlayarak, bir kez daha tüm Türkiye’yi birbirine bağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bununla birlikte abonelerimizin hayatlarını kolaylaştıran servislerimizle, Ramazan boyunca Vodafone’lu olmanın ayrıcalığını yine hissettireceğiz. Bu vesileyle tüm halkımızın Ramazan ayını kutlarım.”

Ramazan’a özel, hayatı kolaylaştıran hizmetler

Müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya odaklanan Vodafone, Ramazan’a özel servisleriyle de ihtiyaç duyulabilecekleri her türlü bilgiyi anında erişilebilir kılıyor. Ramazan SMS Servisi ile Vodafone aboneleri bulundukları lokasyona bağlı olarak sahur ve imsak saatlerini, örnek iftar menülerini, yaşadıkları şehirde gerçekleşen Ramazan aktivitelerini ve günün sözlerini SMS olarak ücretsiz alabilecek, böylece Ramazan ayı boyunca ihtiyaç duydukları bilgilere kolayca ulaşabilecekler. Bu yıl hayata geçirdiği yepyeni bir servis olan Sahurda Uyandırma Servisi’ne katılan Vodafone aboneleri ise, haftada sadece 1 TL’ye sahurdan belli bir süre önce aranacak ve BKM oyuncularının seslendirdiği guzel maniler ile uyandırılacaklar.

Servislere abone olmak için ABONE RAMAZAN yazıp Ramazan SMS Servisi 5888’e, Sahurda Uyandırma Servisi icin ise 4688’e SMS göndermek yeterli.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları