21 Haziran 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafonedan Hesabını Bilen Hatlar
25 Ocak 2012 Çarşamba 13:39

Vodafone'dan Hesabını Bilen Hatlar

Oksijen Ar-Ge ve Vodafone Teknoloji mühendisleri, Türkiye’de ilk kez faturalı ve faturasız tarifelerin en iyi özelliklerini bir araya getiren yepyeni bir ödeme altyapısı geliştirdi.

Vodafone'un yenilikçi ve öncü uygulamaları devam ediyor. Kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti odaklı stratejisi doğrultusunda abonelerinin ihtiyaçlarını en avantajlı ve en yenilikçi tarifelerle karşılamaya odaklanan Vodafone,Türkiye mobil iletişim sektörünün tarihine geçecekyeni bir ödeme altyapısını hayata geçirdi.

Faturalı ve faturasız tarifelerden sonra üçüncü bir kategori olarak piyasaya sunulan Hesabını Bilen Tarifeler’in yaratıcıları Oksijen Ar-Ge ve Vodafone Teknoloji mühendisleri, bir kez daha Türkiye mobil iletişim dünyasında bir ilke imza atarak, sektöre damgalarını vurdular.

Aylık fatura kontrolü abonelere geçiyor

Hesabını Bilen Tarifeler’de paketlerinin tamamını kullanan müşterilerin hatları, kendileri limitlerini artırmadıkları takdirde, bir sonraki fatura dönemine kadar yalnızca dışarıdan gelen arama ve mesajlara açık olacak şekilde kalıyor. Böylece paketi bittiğinde kullanıma devam etme kararı tamamen kullanıcının inisiyatifinde oluyor ve fatura şoku tarihe karışıyor.

Kullanımlarına devam etmek isteyen müşterilerin tek yapmaları gereken, 7999’a EKLE yazıp ücretsiz SMS göndermek. Vodafone aboneleri, bu şekilde hatlarına tanımlanacak 5 TL’lik Ek Paket ile ses, SMS ve internet iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyorlarve bu paketi istedikleri kadar alabiliyorlar.

Müşterilerine faturalı bir tarifede ilk kez anlık paket sorgulama avantajı sunan Hesabını Bilen Tarifeler’de, *7999#’yi ücretsiz arayan aboneler, paketlerinde kaç dakika, mesaj ve internet kaldığını gecikmesiz, gerçek zamanlı olarak öğrenebiliyorlar.

Hesabını Bilen Tarifeler’in sunduğu yenilikler bunlarla bitmiyor. Paketi bittiğinde müşterilerine ücretsiz bir SMS ile Ek Paket alma avantajı sağlayan bu tarifede, isteyen müşteriler faturasız hatlarda olduğu gibi Cep Lira yükleme alternatifine de sahip oluyor. Faturalarında Ek Paket tutarı kadar bile ilave bir ücret görmek istemeyen aboneler, tüm faturasız yükleme kanallarından Cep Lira yükleyebiliyorlar.

Faturalı ve faturasız hatların tüm avantajları tek bir tarifede

Faturasız tarifelerin kontrol avantajı ile faturalı hatların kullanım kolaylığını bir arada sunan Hesabını Bilen Tarifeler sayesinde, Vodafonelular kendi istekleri ile Ek Paket almadıkları veya Cep Lira yüklemedikleri sürece, aylık paketlerini farkında olmadan aşamıyorlar. Üstelik istedikleri zaman ve anlık olarak paketlerinde kalan miktarısorgulayarak,kullanımlarını tamamen kendileri kontrol edebiliyorlar.

Aylık sabit ücreti 15 TL ve 25 TL olmak üzere iki fiyat seçeneği ile pazara sunulan Hesabını Bilen Tarifeler, hem dakikahem mesaj hem de internet içerdiği için müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarını tek bir paketle karşılamalarını mümkün kılıyor. Bu pakettekilerden daha fazlasına ihtiyaç duyan aboneler, diledikleri takdirde ilave konuşma, mesaj veya internet paketleri de satın alabiliyorlar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları