23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafonedan Grup İçi Ücretsiz Konuşma
08 Ekim 2007 Pazartesi 11:48

Vodafone'dan Grup İçi Ücretsiz Konuşma

Vodafone, şimdi de KOBİ ve KOEO’lar için Grupiçi Ücretsiz Tarife paketini hazırladı.

Vodafone, doğru zamanda doğru fırsatları yakalayabilmeleri için işletmeleri desteklemeye devam ediyor ve onların gerçek sorunları için gerçek çözümler sunuyor. Vodafone, Türkiye’deki şirket profilinin yaklaşık yüzde 99’unu oluşturan KOBİ (Küçük ve Orta Boy İşletme) ve KOEO’lar (Küçük Ofis Ev Ofisi) çalışanları için uygulamaya koyduğu yeni bir tarifeyle, şirket çalışanları arasında ücretsiz konuşma imkanı sağlıyor.

Vodafone kurumsal abonesi olan veya aynı şirket adı altında en az iki adet faturalı kurumsal SİM Karta sahip olanların faydalanabildiği Grupiçi Ücretsiz Tarife’yle artık iş arkadaşlarıyla fatura tutarlarını düşünmeden özgürce konuşmak mümkün. Bir aylık sabit ücret karşılığında, ücretsiz olarak şirket içi konuşmalar yapılmasını sağlayacak olan Grupiçi Ücretsiz Tarife, mobil iletişim masraflarının daha kolay yönetilmesini de sağlıyor.

Vodafone KOBİ’lerin yanında

Basit ve şeffaf çözümlerle KOBİ ve KOEO’ların ihtiyaçlarına çare olan Vodafone, Grupiçi Ücretsiz Tarife’yle şebeke içi ve şebeke dışı fiyatlarda da çok daha avantajlı alternatifler sunuyor. Aynı şirketten iş arkadaşlarıyla yoğun bir iletişim trafiği olan kurumsal abonelerin ihtiyaçları için uygulamaya konulan bu tarifeyle, beklenmedik yüksek mobil iletişim masrafları endişesi de ortadan kalkıyor. Ve böylelikle şirket çalışanlarının operasyonel verimlilikleri de artırılmış oluyor. Tüm bunlara ek olarak kurumsal aboneler, müşterilerini, distribütörlerini, tedarikçilerini de çok avantajlı fiyatlardan arayabiliyorlar.

Aylık KDV dahil sadece 7,9 YTL

Vodafone’un kurumsal müşterileri, bu tarifeyi seçtiklerinde, hat başına 7,9 YTL aylık sabit ücret karşılığında, 2.500 dakikaya kadar ücretsiz şirket içi arama yapabiliyorlar. 2.500 dakikadan sonra yapılan görüşmelerin şebeke içi fiyatla ücretlendirildiği tarifede, şebeke içi ve şebeke dışı konuşmalarının dakikası 20 Ykr. Tarifenin tek koşulu ise Vodafone kurumsal abonesi olmak ve aynı şirket adı altında en az iki adet faturalı kurumsal SİM Karta sahip olmak.

Bu yeni tarifeyle şirketler, şirket hatları arasındaki iletişimleri için ne kadar ödeyeceklerini bilme imkanına sahip olurken, böylece yüksek mobil iletişim masraflarından endişe etmeden kendi ana iş alanlarına odaklanabilecekler. Grupiçi Ücretsiz Tarife’yle özgürce iletişim kurabilecek olan kurumsal aboneler, verimliliklerini artırabilecek ve fırsatları yakalama konusunda daha hızlı davranabilecek.

Grupiçi Ücretsiz Tarife’yle ilgili ayrıntılı bilgiye, www.vodafone.com.tr adresinden, Vodaofone Kurumsal Satış Noktaları’ndan veya 0 542 444 7005’ten ulaşılabiliyor.

ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları