05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafonedan Çiftçilere Özel Hizmet
01 Nisan 2011 Cuma 11:18

Vodafone'dan Çiftçilere Özel Hizmet

Vodafone Çiftçi Kulübü, yeni başlattığı bir uygulama ile ilçe bazlı zirai meteorolojik bilgileri her gün çiftçilere ulaştırıyor

Vodafone'un, çiftçilere ve yakınlarına sunduğu bir dizi avantajlı hizmetten oluşan programı Vodafone Çiftçi Kulübü; Türkiye"de yine bir ilki gerçekleştiriyor. Devlet Meteoroloji İşleri (DMİ) Genel Müdürlüğü ile yapılan işbirliği sonucunda Vodafone 2434 Çiftçi Haber Paketi, ilçe bazlı meteorolojik bilgileri çiftçilere ulaştırıyor.

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı"nın desteğiyle hayata geçirilen Vodafone Çiftçi Kulübü, mobil iletişim teknolojilerinin imkânlarından yararlanarak çiftçilerin hem bütçelerine, hem de üretimlerine katkı sağlamaya devam ederken Türkiye"de ilklere imza atmaya devam ediyor. Vodafone Çiftçi Kulübü, sadece uygun fiyatlı tarifeler ve cihaz kampanyalarıyla kalmayarak aynı zamanda, Ücretsiz Kaza Sigortası, çiftçiye özel indirimler ve marka ortaklıkları, çekilişler, sosyal sorumluluk projeleri ve eğitimler gibi birçok yenilik ile çiftçilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor.

6. Kayseri Tarım ve Hayvancılık Fuarı"na katılan Vodafone Çiftçi Kulübü Tırı"nda gerçekleştirilen toplantıda, Vodafone Türkiye Pazarlama Bölüm Başkanı Lütfullah Kitapçı ve Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü Zirai Meteoroloji ve İklim Rasatları Daire Başkanı Osman Şimşek iki kurum arasında yapılan iş ortaklığı ile geliştirilen ve çiftçilerin hayatını kolaylaştıran mobil çözümü anlattı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları