18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafonedan Bayram Hediyesi
25 Eylül 2007 Salı 14:22

Vodafone'dan Bayram Hediyesi

Vodafone, 25 Eylül - 11 Ekim tarihleri arasında faturalı hat alan yeni abonelerine, Ramazan Bayramı süresince sevdikleriyle doyasıya sohbet edebilmeleri için 100 dakika ücretsiz konuşma süresi hediye ediyor.

Ramazan ayı boyunca Vodafone live!, Vodafone Bilgi Servisleri ve Vodafone Mobil Yayın servislerine özel içerikler ekleyerek abonelerine zengin bir servis seçeneği sunarken, yeni faturalı hat aboneleri için de bayrama özel bir armağan hazırladı. Vodafone bu Ramazan’da (25 Eylül - 11 Ekim) hat alan yeni abonelerine, bayram süresince 100 dakika ücretsiz konuşma hediye edecek.

Bayram kutlamaları Vodafone’dan

Yeni Vodafone aboneleri, 3 günlük Ramazan Bayramı süresince (12-13-14 Ekim) şebeke içi ve ev telefonlarına doğru yapacakları aramalarda 100 dakika hediye konuşma süresi hakkını dilediklerince kullanabilecekler. Hediye konuşma süresinin kullanımı, bayramla eş zamanlı olarak sona erecek. Kampanyadan yararlanan yeni Vodafone hat aboneleri, hediye 100 dakika haricindeki aramaları için seçtikleri tarife üzerinden ücretlendirilecekler. Ramazan’a özel ayrıcalıkları da yaşayan Vodafone aboneleri, Vodafone live!, Vodafone Bilgi Servisi-SMS, Vodafone Bilgi Servisi-IVR ve Vodafone Mobil Yayın servislerine eklenen Ramazan’a özel içerikler ile iftar ve imsak saatlerini kaçırmayacak, duaların anlamlarını da öğrenebilecekler.

Ramazan servisleri ve yeni hat kampanyası ile ilgili ayrıntılı bilgiye, www.vodafone.com.tr adresinden, 444 0 542 numaralı Vodafone Müşteri Hizmetleri’nden veya Vodafone Shop’lardan ulaşılabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları