22 Haziran 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafonedan Bayram Hediyesi
02 Eylül 2008 Salı 14:46

Vodafone'dan Bayram Hediyesi

Vodafone, tüm abonelerine Ramazan ayında harcadıkları kontör /YTL/ dakikaları bayram haftasında hediye olarak geri veriyor.

Vodafone"un 29 Eylül tarihine kadar geçerli Ramazan Kampanyası"na katılanlar, Ramazan ayı süresince yapacakları konuşmalarda harcadıkları miktarda kontör/YTL/dakikayı Ramazan Bayramı"nda hediye olarak geri kazanacaklar. Kullandığı tarifeden bağımsız olarak tüm ön ödemeli ve faturalı Vodafone abonelerinin yararlanabileceği kampanyaya katılmak için "ABONE" yazıp 3010"a ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterli.

Vodafone"un bu kutsal ayda abonelerinin yanında olmaktan memnuniyet duyduğunu belirten Vodafone Ön Ödemeli Müşteriler Pazarlama Müdürü Çınar Erek, "İlk kez düzenlediğimiz bu kampanyayla, abonelerimizin Ramazan ayı boyunca yaptıkları görüşmelerde kullanacakları kontörleri/YTL"leri ve dakikaları, bayram heyecanını sevdikleriyle doya doya paylaşmaları için onlara armağan ediyoruz" dedi.

Kampanyaya kayıt olan Vodafone"lular, 1-29 Eylül tarihleri arasında tüm yönlere yapacakları ücretli görüşmeler için harcadıkları kontör, YTL veya dakika karşılığında, bayram haftası olan 30 Eylül-5 Ekim tarihleri arasında şebeke içi kontör, YTL veya dakika kazanacaklar.

Kampanya süresince ön ödemeli aboneler, kazandıkları promosyonları BAKIYE yazıp 3010"a ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilecekler.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları