18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafonedan Ayrım Yapmayan Tarife
07 Aralık 2007 Cuma 10:58

Vodafone'dan Ayrım Yapmayan Tarife

Vodafone, ön ödemeli kullanıcıları için yeni uygulamaya koyduğu Ayrım Yapmayan Tarife’yle, tüm GSM operatörlerini ve sabit hatları, dakikası 1 kontörden arama imkanı sunuyor.

Mobil iletişim pazarında kuralları değiştiren Vodafone, sözünü tutuyor ve kuralları bir kez daha değiştiriyor. Vodafone, ön ödemeli kullanıcıları için yeni uygulamaya koyduğu Ayrım Yapmayan Tarife’yle, tüm GSM operatörlerini ve sabit hatları, dakikası 1 kontörden arama imkanı sunuyor. Vodafone’un ucuz ve kaliteli konuşmanın sınırlarını zorladığı bu tarifeyle, artık iki hat kullanma zorunluluğu da ortadan kalkıyor.

Her yöne 1 kontör...

Vodafone aboneleri, Ayrım Yapmayan Tarife’yle aylık bir defada 200 veya üzeri kontör yüklediklerinde, yurtiçinde özel servisler haricinde tüm GSM operatörlerini ve sabit hatları dakikası 1 kontörden arayabilecekler. Aylık bir defada 200 veya üzeri kontör yükleme yapılmaması durumunda ise dakika başına ücretlendirme 3 kontör olacak. Diğer GSM operatörleri ve sabit hatlar ile indirimli görüşmeler aylık 250 dakika ile sınırlı. Ayrım Yapmayan Tarife’ye mevcut faturalı aboneliklerden geçişlerde 10 YTL, ön ödemeli aboneliklerden geçişlerde ise 75 kontör geçiş ücreti alınıyor. Yeni aboneliklerde ise geçiş ücreti alınmıyor.

Ayrım Yapmayan Tarife’yle ilgili ayrıntılı bilgiye, www.vodafone.com.tr adresinden, Vodafone Shop’lardan veya 4440542’den ulaşılabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları