28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafonedan 80 Yeni Mağaza
29 Ocak 2009 Perşembe 11:24

Vodafone'dan 80 Yeni Mağaza

Vodafone, Türkiye genelinde son 2 ayda 40 yeni mağaza açarak satış noktası sayısını 810'a yükseltti.

Vodafone, Türkiye genelinde son 2 ayda 40 yeni mağaza açarak satış noktası sayısını 810"a yükseltti. Vodafone"un yakın zamana kadar 40 yeni mağaza daha açacağı bildirildi. Vodafone Türkiye"den yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Küresel ekonomik koşullara karşın operasyon ağımıza yeni mağazalar ekliyoruz. Vodafone"un müşteri memnuniyetini artırmak için geride bıraktığımız 2 ay içinde Türkiye genelinde en merkezi noktalarda 40 mağazanın açılışını yaptık. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Konya, Trabzon, Adana, Mersin ve Gaziantep"te açtığımız bu mağazalara ek olarak yakın zamana kadar 40 yeni mağaza daha açarak 850 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz."

Vodafone Türkiye, önümüzdeki aylar içerisinde ise 50 yeni satış noktasını daha hizmete sokmayı planlıyor. Yeni mağazalarla birlikte 500 kişilik istihdam yaratılacak.

Vodafone yeni açtığı mağazalarında tüketicilere ücretsiz konuşma hizmeti de sunuyor. Vodafone satış noktalarını ziyaret eden tüm tüketiciler satın almayı düşündükleri telefonları ve aksesuarları da maket değil gerçek ürünle test edebiliyorlar.


(A1Haber)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları