29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafonedan 3 İlde 3G Deneyimi
05 Ekim 2007 Cuma 13:36

Vodafone'dan 3 İlde 3G Deneyimi

Vodafone, İstanbul, Ankara ve İzmir'de 3G (3. Nesil Mobil İletişim Sistemleri) demolarını başlattı.

TÜRKİYE’DEKİ mobil telekomünikasyon sektörüne dünyadaki yenilikleri uyarlamak için çalışan Vodafone, daha kaliteli ses hizmetinin yanında daha hızlı ve zengin içerikli veri iletişiminin de yolunu açıyor. Dünyada 3G sisteminin en başarılı uygulayıcısı Vodafone, Türkiye’nin 3 büyük ilinde 3G demolarını başlattı. Bu çalışma ile Türk GSM kullanıcıları, 3G teknolojisinin sunacağı yeniliklerde deneyim elde etme fırsatı buluyor.

İstanbul, Ankara ve İzmir’de…

Bu çalışmalar kapsamında, isteyen herkes İstanbul’da Beyoğlu ve Mecidiyeköy, Ankara’da Kızılay ve İzmir’de Çankaya’da bulunan Vodafone Shop ve Store’lara giderek, 3G uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgi alabilecekler. Bu örnek çalışmalar sırasında kurulan test şebekesindeki 3G uyumlu telefonlar üzerinden televizyon izlenebilecek, ayrıca görüntülü konuşma, data aktarımı ve hızlı internet bağlantısı yapılacak.

Mobil ortamda görüntülü görüşme, yüksek hızlarda internet erişimi, etkileşimli oyunlar, canlı radyo ve TV yayınlarına erişim, e-posta alıp gönderme ve bankacılık gibi pek çok hizmetler, 3G mobil terminal cihazları tarafından rahatlıkla sağlanabilecek. 3G şebekelerinde abonelerin bu hizmetleri alabilmesi için 3G sistemine uyumlu cep telefonu kullanmaları ve gerekli abonelik işlemlerini yerine getirmeleri gerekecek. Vodafone Shop ve Store’larda yapılacak demolar sırasında 3G deneyimini yaşamak isteyenler için uyumlu telefonlar sağlanacak. Vodafone abonesi olsun olmasın isteyen herkesin yararlanabileceği örnek çalışmalar ise aşağıdaki adreslerden alınabilecek.

İstanbul

1-Mecidiyeköy Vodafone Store
Adres: Abidei Hurriyet Cad Gökfiliz İşhanı No:11 Mecidiyeköy / İstanbul
2-Birak Elektronik
Adres: Kuloğlu Mah.İstiklal Caddesi No:191 Beyoğlu

İzmir
1-İzmir Vodafone Hizmet Merkezi
Adres: Şair Eşref Bulvarı Beşe İşmerkezi 34/B Çankaya
2- Elt Telekomünikasyon (S270400)
Adres: Hürriyet Bulvarı, Musullugil İşhanı, No:5/1 D:Z-29 Çankaya/Konak

Ankara
1-Ankara Vodafone Store
Adres: Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 12/225 Demirtepe Kızılay / Ankara
2-Peekcell İletişim
Adres: Mithatpaşa Cad.No:26/1 Kızılay / Ankara

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları