22 Haziran 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafoneda Ödül Sahipleri Belli Oldu
07 Ocak 2012 Cumartesi 12:02

Vodafone'da Ödül Sahipleri Belli Oldu

Vodafone Türkiye, kayıtsız şartsız müşteri memnuniyetine odaklı stratejisi doğrultusunda, abonelerini avantajlı mobil iletişim fırsatlarına ek olarak farklı hediyelerle mutlu etmeye devam ediyor.

Türkiye’nin ve dünyanın mobil iletişim liderlerinden Vodafone’un otomatik ödeme talimatı veren bireysel aboneleri arasında gerçekleştirdiği çekiliş sonucunda, son model Alfa Romeo Giulietta ile 3G’li iPad kazanan talihliler belli oldu.

Gerçekleştirilen çekiliş sonucunda, faturalarını otomatik ödeyerek Alfa Romeo Giulietta kazanan talihli, Ali İhsan Elhan oldu. Gerçekleştirilen bir törenle otomobiline kavuşan Elhan, gazetede talihli listesini görene kadar arabayı kazandığına inanamadığını söyledi. İlk kez bir otomobil sahibi olan Elhan, Vodafone’a kendisine yaşattığı bu mutluluk için çok teşekkür ettiğini dile getirdi.

Vodafone Türkiye Pazarlama Bölüm Başkanı Lütfullah Kitapçı ise, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, tüm faaliyetlerinde müşterilerinin kayıtsız şartsız memnuniyetini sağlamaya odaklandıklarını ve bu çerçevede onları bir yandan avantajlı mobil iletişim fırsatlarıyla buluştururken, diğer yandan hayallerini süsleyen hediyeler sundukları çekilişlerle hayatlarına farklı alanlarda dokunmayı amaçladıklarını belirtti.

Kitapçı, sözlerine şöyle devam etti: “Biz müşterilerimizi sadece mobil iletişim anlamında değil, hayatlarının her alanında mutlu etmeyi hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda çeşitli dönemlerde e-faturaya geçen, numarasını Vodafone’a taşıyan ya da bu kampanyada olduğu gibi otomatik ödemeyi tercih eden abonelerimize yönelik çekilişler düzenliyor, onları benzersiz hediyelerle buluşturuyoruz. Otomatik ödeme ile abonelerimiz hem zamandan tasarruf ediyor hem de daha güvenli ve kolay bir şekilde ödeme işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Ali İhsan Elhan’ı ve 3G’li iPad kazanan tüm talihlerimizi kutluyor, ödüllerini mutlu günlerde kullanmalarını diliyorum.”
 

Otomatik ödeme ile ödeme işlemleri çok daha hızlı ve güvenli
Otomatik ödeme talimatı vermek isteyen Vodafone abonelerinin, kredi kartı ya da vadesiz hesaplarından anlaşmalı bankalara, Vodafone Bireysel Müşteri Hizmetleri’ne (444 0 542 numarasından) veya Vodafone Cep Merkezleri’ne başvurmaları gerekiyor.

Vodafone abonelerini otomatik ödemeye yönlendirerek, bir yandan ödeme işlemlerini çok daha güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmelerine imkan sağlarken, diğer yandan da zamandan tasarruf etmelerine olanak veriyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları