23 Ocak 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafoneda Komple İletişim Çağı
11 Mart 2012 Pazar 13:08

Vodafone'da Komple İletişim Çağı

Bank Asya Genel Müdürlüğü'nde bulunan ikibinbeşyüz sabit telefon numarası Vodafone'a taşındı.

Vodafone Türkiye, Vodafone Grubu’nun tecrübelerini Türkiye’ye aktararak, ülkemizdeki kurumsal iş ortaklarının ihtiyaçlarını en uygun koşullarda, en verimli şekilde karşılamak üzere hayata geçirdiği Vodafone İş Ortağım markası kapsamında, bankacılık sektörünün önde gelen firmalarından Bank Asya ile Türkiye’de bir ilke imza atıyor.

Kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile Vodafone İş Ortağım, kurumsal müşterilerini en avantajlı telekom çözümleriyle buluşturmaya odaklanıyor. Vodafone’un Bank Asya ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, Bank Asya Genel Müdürlüğü’nün sabit hatlarından gelen ve giden tüm aramalar Vodafone işbirliği ile gerçekleştiriliyor. Ayrıca, Vodafone’nun gelişmiş altyapısı sayesinde Bank Asya; gelen çağrı sayısı, çağrı süreleri,  konuşma süreleri ve müşteri ve performans takibi konularında anlık rapor görüntüleyebiliyor. Böylece, kapasite ve performans yönetimini gerçek veriler ile daha verimli bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Bu işbirliği kapsamında kurumsal sabit ses hizmetleri, şube  operasyon yönetmenlerinin mobil ses ve internet hizmetleri, SMS, ücretsiz URL ve kurumsal mobil pazarlama gibi konularda Bank Asya’ya inovasyon odaklı yaklaşımı ile katma değer sağlayan Vodafone Türkiye, kurumsal müşterilerine komple iletişim çözümleri sunmak konusundaki yaklaşımının güçlü bir örneğini sunuyor.

Gerek telekomünikasyon gerekse finans sektörleri için Türkiye’de bir ilki temsil eden bu işbirliği ile bir banka genel müdürlüğü ilk kez tüm sabit numaralarını alternatif bir işletmeciye taşırken; Vodafone, bugüne kadar Türkiye’de bir banka genel müdürlüğü kapsamında tek seferde gerçekleştirilen en yüksek sabit telefon numarası taşıma sayısına erişmiş oluyor.

Bank Asya, sabit ücretlerden yüzde 100 tasarruf sağlıyor

Vodafone Türkiye, Aralık ayında Vodafone Net’i bünyesine katarak ürün ve hizmet gamını genişletti ve kurumsal müşterilerine tek elden bütünleşik telekom çözümleri sunma vizyonuna paralel bir adım olarak komple iletişim çözümleri konusundaki yaklaşımını güçlendirdi.  Bu hamleler sonucunda son çeyreğinde hem globalde hem de Türkiye’de oldukça önemli bir noktada konumlandırdığı kurumsal segmentte yüzde 25 gibi güçlü bir büyüme elde eden Vodafone Türkiye, Bank Asya işbirliği ile kurumsal müşterilerinin güvenilir iş ortağı olma vizyonundaki kararlılığını bir kez daha ortaya koyuyor. Bank Asya, Vodafone Türkiye ile gerçekleştirdiği bu işbirliği kapsamında, sabit ücretleri tamamen ortadan kaldırarak yüzde 100 avantaj sağlarken, görüşme ücretlerinde ise yüzde 50'ye varan tasarruf elde ediyor.

Phil Patel; Kurumsal müşterilerimize her zaman için en iyi değeri sunuyoruz

Vodafone Türkiye Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Phil Patel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, 2009’un başından bu yana uyguladıkları kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti stratejisi çerçevesinde, kurumsal segmentin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik faaliyetlerini Vodafone İş Ortağım markası altında yürüttüklerini belirtti. Vodafone İş Ortağım kapsamında kurumsal müşterilerine en ileri teknolojilerden en uygun koşullarla faydalanma ve bütünleşik telekom hizmetleri ile tasarruf etme olanağı sunduklarını belirten Patel, bu alandaki faaliyetlerine Vodafone Net ile büyük bir ivme kazandırdıklarını ifade etti.

Patel sözlerine şöyle devam etti: “Vodafone Net’in bünyemize kattığı güç ile iş ortaklarımızın telekom ihtiyaçlarını tek elden karşılayabilmek üzere Komple İletişim Çağı’nı başlattık.  Mobil ve sabit iletişim çözümlerini tek bir çatı altında sunduğumuz bu yeni dönemde, bir kez daha Türkiye’de bir ilke imza atmış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye’de daha önce hiç bir banka, genel müdürlüğünde kullandığı tüm sabit numaraları alternatif bir telekom operatörüne taşımamıştı. Vodafone Net’in bünyemizde yaratmış olduğu sinerji ile bundan sonraki süreçlerde de kurumsal müşterilerimize en iyi değeri sunmak, onları uçtan uca mükemmel müşteri deneyimi ile buluşturmak üzere çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları