27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafoneda Beni Ara Ücretsiz
08 Nisan 2008 Salı 15:34

Vodafone'da Beni Ara Ücretsiz

Vodafone, Vodafone Beni Ara servisi ile kontörsüz kalmayı kâbus olmaktan çıkarıyor.

Mobil iletişim sektörüne kazandırdığı ürünlerle abonelerinin hayatını kolaylaştıran Vodafone"un, kontörlü hat sahiplerine yönelik olarak hizmete soktuğu Vodafone Beni Ara servisi sayesinde aboneler, hiç kontörleri kalmasa bile ulaşmak istedikleri kişilere ücretsiz olarak Vodafone Beni Ara mesajı yollayabiliyor.

İlk Vodafone Beni Ara mesajını gönderdikleri andan itibaren 20 gün boyunca bu servisten faydalanabilen Vodafone"lular günde 5 mesaj gönderebiliyor. Aboneler, ücretsiz olarak gönderilen Vodafone Beni Ara mesajlarının karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığını ise cep telefonlarına gelen raporla öğreniyorlar. Vodafone Beni Ara"dan yararlanma süresinin bitimi, 20. günün dolmasına 36 saat kala yine bir uyarı mesajıyla haber veriliyor.

Vodafone Beni Ara mesajı göndermek isteyen dünyanın her yerindeki Vodafone Türkiye abonelerinin tek yapması gereken *149*ı tuşladıktan sonra kendilerini geri aramasını istedikleri kişinin telefon numarasını girip # tuşuna basmak.

Vodafone Beni Ara mesajı almak istemeyen aboneler ise *149*0#"yi tuşlayarak bu servisten gelen mesajları engelleyebiliyorlar. *149*1# tuşladıklarında ise cep telefonları tekrar Vodafone Beni Ara mesajlarına açık hale geliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları