02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafone’a Kristal Elma’dan 12 Ödül
05 Temmuz 2011 Salı 14:24

Vodafone’a Kristal Elma’dan 12 Ödül

Dünyanın en büyük mobil iletişim şirketleri arasında yer alan Vodafone, bu yıl 23.sü düzenlenen Kırmızı Elma Türkiye Reklam Ödülleri’nden toplam 12 ödülle döndü.

Yaratıcı reklam kampanyalarıyla kamuoyunda beğeni toplayan Vodafone Türkiye, reklam dünyası tarafından da birçok ödüle layık bulundu. Bu sene 23. kez düzenlenen, reklam dünyasının en prestijli ödüllerinden Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri dün Suada'da düzenlenen görkemli törenle sahiplerini bulurken, Vodafone’un reklamları, teknoloji hizmetleri ve kurumsal imaj gibi kategorilerde çarpıcı bir başarıya imza attı. 
 

Vodafone’un uzun süredir verimli bir işbirliği yürüttüğü Team Red, C-Section ve OMD reklam ajansları, bu yıl tam 1,144 başvuru alan Kristal Elma’da, mobil operatöre toplam 12 ödül kazandırdı. Bu ödüller arasında 2 Kristal Elma ve 10 adet ikincilik ve üçüncülük ödülü bulunuyor. Kristal Elma Ödülleri, Team Red’in hazırladığı Vodafone Katla Kazan kampanyasına ve C-Section’ın hazırladığı Süper İnternet Kahramanları standart banner’a giderken, Vodafone Fikir Yıldızları, Vodafone Cep Avantaj Her Yöne, Vodafone Cep Avantaj Mini, Vodafone Mobil Numara Taşıma,  Vodafone IKSV Caz Saati Uygulaması, Vodafone Liseli SMS, gibi kampanyalar da Vodafone’a ikincilik ve üçüncülük ödülleri getiren çalışmalardan bazılarıydı. 
 

Vodafone Türkiye Bireysel Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, “Türk reklam sektörünün prestiji olarak bilinen Kristal Elma Ödüllerine layık görülmesi bizi mutlu etti. Sektördeki başarımızı reklam alanına da taşıyarak, tüketici nezdinde bir güven markası olduğumuzu ve giderek büyüdüğümüzü aldığımız ödüllerle de teyit etmiş olduk. Vodafone olarak, önümüzdeki yıllarda da reklam ajanslarımızla verimli işbirliğini sürdürmeyi ve kampanyalarımızla toplum gündemini belirlemeye devam etmeyi hedeflemekteyiz” dedi.
 

Vodafone Türkiye Kristal Elma Ödülleri:
Basın - Teknolojileri Hizmetleri - All Star Fikir Yıldızları - Kategori İkincisi
Televizyon – Teknoloji Hizmetleri - Vodafone Cep Avantaj Her Yöne - Kategori İkincisi
Televizyon – Teknoloji Hizmetleri - Vodafone Cep Avantaj Mini - Kategori İkincisi
Televizyon – Teknoloji Hizmetleri - Vodafone Katla Kazan - Kristal Elma
Kurumsal İmaj – Vodafone Mobil Numara Taşıma  - Kategori İkincisi
Açıkhava – Diğer – IKSV Caz Saati Uygulaması – Kategori İkincisi
Radyo – Hizmet - Vodafone Liseli SMS - Kategori Üçüncüsü
Standart Banner  - Süper İnternet Kahramanları - Kristal Elma
Standart Banner  - 12,000 SMS Kampanyası -  Kategori İkincisi
Advergame – Çevirkızı Yanmasın  – Kategori İkincisi
Medya Kullanımı – Vodafone taraftarın Sesi – Kategori Üçüncüsü
Ortam Reklamı – Vodafone E-Fatura – Kategori İkincisi
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları