29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafone’dan Hesaplı Tarife
19 Ekim 2007 Cuma 11:56

Vodafone’dan Hesaplı Tarife

Vodafone, farklı kullanım alışkanlıklarına göre tasarlanmış 100, 250 ve 500 dakikalık konuşma paketlerini abonelerinin hizmetine sunuyor.

Vodafone, küçük ve orta ölçekli işletmeler ile bireysel abonelerinin kullanımına sunduğu yeni bir tarifeyle, hesaplı konuşma kavramına yeni bir boyut getiriyor. Vodafone abonelerinin hayatını kolaylaştırmak amacıyla değişik kullanım alışkanlıklarını dikkate alınarak tasarlanan Hesaplı Tarifeler, 100, 250 ve 500 dakikalık 3 ayrı paketten oluşuyor. 100 dakikalık paketin aylık ücreti KDV dahil, ÖİV hariç 19 YTL, 250 dakikalık paketin aylık ücreti KDV dahil, ÖİV hariç 43 YTL, 500 dakikalık aylık paketin ücreti ise KDV dahil, ÖİV hariç 75 YTL.

Hesaplı tarifelerden yararlanmak isteyen Vodafone aboneleri, seçtikleri paket kapsamında aylık toplu süre ücreti karşılığında belirtilen dakika kadar ücretsiz yurtiçi kullanım hakkına sahip oluyor. Fatura dönemi içerisinde kullanılmayan toplu süre bir sonraki fatura dönemine devretmiyor. Ücretsiz dakika kullanımı aşıldığında ise aboneler, toplu süre için ödedikleri fiyatın, satın aldıkları toplu dakikaya bölünmesi ile elde edilen dakika birim fiyatı üzerinden ücretlendiriliyorlar.

Vodafone’un, Türkiye’deki şirket profilinin yaklaşık yüzde 99’unu oluşturan KOBİ (Küçük ve Orta Boy İşletme), KOEO’larına (Küçük Ofis Ev Ofisi) ve bireysel abonelerine sunduğu çözümlerden biri olan Hesaplı Tarifeler’le ilgili ayrıntılı bilgiye, www.vodafone.com.tr adresinden, Vodafone Kurumsal Satış Noktaları’ndan veya 444 0 542’ten ulaşılabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları