29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafone Yılın En Has Şirketi Seçildi
17 Mart 2012 Cumartesi 10:52

Vodafone Yılın En Has Şirketi Seçildi

Kadir Has Üniversitesi öğrencileri tarafından bu yıl 10. kez gerçekleştirilen ve internet üzerinden oy verdiği Yılın En Has İsimleri anketinde Yılın En Has Şirketi seçildi.

Kadir Has Üniversitesi öğrencilerinin ev sahipliğinde Cibali Kampüsünde gerçekleşen ödül töreninde medya, sanat ve spor dünyasının ünlü simaları bir araya geldi. Cüneyt Özdemir, Nuran Çakmakçı, Beren Saat, Engin Akyürek, Tolga Çevik, Okan Bayülgen gibi isimlerin katılımlarıyla renklendirdikleri törenin açılış konuşmasını Kadir Has Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aydın yaptı.

Yılın En Has Şirketi Ödülü’nü Vodafone Türkiye adına Vodafone Türkiye Pazarlama İletişimi Direktörü Gizem Keçeci aldı.

Gizem Keçeci: “Mobil iletişim teknolojileriyle yaratmayı hedeflediğimiz değerin gençler tarafından ödüllendirilmesi çok kıymetli!”

Vodafone Türkiye Pazarlama İletişimi Direktörü Gizem Keçeci, ödül töreninde yaptığı konuşmada, Vodafone Türkiye olarak aldıkları her bir ödülün ayrı bir değeri olduğunu, ancak gençler tarafından böyle bir ödüle layık görülmüş olmanın yerinin ayrı olduğunu ifade etti.

Keçeci şöyle konuştu: “Sizlerin enerjisi ve dinamizmi bizler için çok değerli. Coşku ve motivasyonunuz, çoğu zaman bizlerin önünde yepyeni ufuklar açıyor. Teknolojinin yaşamlarımızı hızla değiştirdiği günümüzde gençlerimiz ve tüm abonelerimiz için en mükemmel, en yüksek değeri yaratmak için çalışırken sizin bize inandığınızı, güvendiğinizi bilmek bizim, doğru yolda olduğumuzun önemli bir göstergesi. Bugün, mobil iletişim teknolojileriyle değer yaratma yolundaki çabalarımızın  gençler tarafından taçlandırılmasıyla çok değerli bir karşılık aldık.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları