28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafone Türkiyede Üst Düzey Atama
11 Ağustos 2012 Cumartesi 16:30

Vodafone Türkiye'de Üst Düzey Atama

Galli'nin ayrılmasıyla boşalan Vodafone Türkiye Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine Frank Krause getirildi. Krause, 1 Eylül 2012 itibarı ile yeni görevine başlayacak.

Vodafone Türkiye üst yönetiminde yeni bir atama gerçekleşti. Vodafone Türkiye Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Diego Galli, 1 Ağustos 2012 itibarı ile Vodafone’un ses, data ve IP hizmetleri sunan iştiraki Cable and Wireless Worldwide’ın Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak göreve başladı. Galli'nin yeni görevine atanmasıyla, Frank Krause Vodafone Türkiye Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı oldu.

Son üç yıldır Vodafone Macaristan Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Krause, yeni görevine 1 Eylül 2012'de başlayacak.

Diego Galli birçok stratejik projeyi başarıya taşıdı

12 Haziran 2009 tarihinden bu yana Vodafone Türkiye’nin Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Diego Galli, Vodafone Türkiye’nin son üç yıl içinde ortaya koyduğu başarı öyküsünde rol üstlendi.

Vodafone Türkiye'nin U-Dönüşü Programı, Borusan Telekom ve Koç.Net şirket satın alımları, Finans Organizasyonunun yapılanması gibi pek çok stratejik proje Diego Galli'nin güçlü liderlik desteğiyle başarı ile hayata geçti.

Finansta 20 yıllık iş deneyimi

1995 yılında Vodafone bünyesine katılan Frank Krause, mobil ve sabit telekomünikasyon hizmetleri sektöründe finans alanında 20 yıllık bir iş deneyimine sahip. Son üç yıldır Vodafone Macaristan’da Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak çalışmakta olan Krause, daha önce Vodafone Almanya'da Finansal Kontrol Direktörü, Arcor Almanya'da Finansal Kontrol Bölüm Başkanı, Vodafone D2 Almanya'da Planlama ve Raporlama Bölüm Başkanı ve Mannesmann Mobilfunk Almanya'da Finansal Kontrolör olarak görev yaptı. Justug-Liebig Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Frank Krause, evli ve iki çocuk babası.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları