10 Mayıs 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafone Portekize ArchDaily Ödülü
23 Şubat 2011 Çarşamba 12:45

Vodafone Portekiz'e ArchDaily Ödülü

Arch Daily'nin Yılın Binası Ödülleri'nde Vodafone Portekiz'in merkez binası Yılın En İyi Kurum Binası seçildi.

4 haftadan uzun bir sürecin sonunda, 30 binden fazla okurun oylarıyla ödül almaya hak kazanan binalar; malzeme kullanımı, yapım biçimi, kullanışlılık gibi parametrelere göre değerlendirildi. Bu yıl ikinci kez verilen ödülü almaya hak kazanan Vodafone Portekiz Merkez Binası 2006-2008 arasında projelendirildi ve 2007-2009 arasında inşa edildi.

Dünyanın önde gelen yapı ve mimarlık yayınlarından ArchDaily"nin bu yıl ikinci kez verdiği Yılın Binası Ödülleri"nde, Vodafone Portekiz"in merkez binası Yılın En İyi Kurum Binası ödülünü almaya hak kazandı.

Aylık 4 milyonu bulan ziyaretçi sayısıyla dünyanın en çok ziyaret edilen mimarlık ve yapı içerikli web sitesi olan ArchDaily, 4 haftalık bir sürecin ardından, 30 binden fazla okurun oylarıyla sahiplerini bulan Yılın Binası Ödülleri için bu yıl 1500 projeyi değerlendirmeye aldı. Kendi alanlarında benzersiz ve inovatif bir mimari tarzını yansıtan yapılara verilen ödüllere aday olan projeler malzeme kullanımı, yapım biçimi, kullanışlılık, yaşamı kolaylaştırması gibi parametrelere göre değerlendirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları