29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafone Livea Videosunu Gönderen Kazanıyor
21 Ocak 2008 Pazartesi 10:58

Vodafone Live'a Videosunu Gönderen Kazanıyor

Vodafone, eğlence ve bilgi portalı Vodafone live!’da LookAtMe! video servisini başlattı.

Vodafone, eğlence ve bilgi portalı Vodafone live!’da video servisi LookAtMe!’yi abonelerinin kullanımına açtı. Mobil uygulamaları konusunda ödüllü Yospace firmasının hayata geçirdiği LookAtMe! servisinden yararlanan Vodafone kullanıcıları, servise ücretsiz olarak gönderdikleri videolar izlendikçe bedava dakika, kontör veya YTL kazanacak.

Vodafone kullanıcılarının LookAtMe!’ye video göndermek için tek yapmaları gereken, çektikleri videoyu cep telefonlarından 9696’ya multimedya mesaj ile göndermek. İletilen videonun uygunluğu Yospace tarafından kontrol edildikten sonra, onaylanırsa servisin ilgili kategorisine eklenecek ve aboneye de bilgi mesajı iletilecek.

Videosu servise eklenen abone, cep telefonundan Vodafone live!’a bağlanıp İçeriklerim bölümünde takma isim / kullanıcı adı belirleyerek videolarının toplamda ve o ay boyunca kaç kez indirildiği bilgisini kontrol edebilecek. Videonun 3 kez indirilmesi karşılığında Vodafone faturalı hat aboneleri şebeke içi 1 dakika, Vodafone kontörlü hat aboneleri 2 kontör, Hesabını Bilen Tarife aboneleri ise 20 Ykr. kazanacak. Abonenin tüm videolarının indirilme sayıları toplanarak hesaplanan kazanç, aylık olarak abone hattına aktarılacak ve bu bilgi aboneye kısa mesajla bildirilecek.

Video indirmek isteyen Vodafone kullanıcıları, LookAtMe! sayfalarında yer alan videolardan dilediklerini 0,5 YTL karşılığında cep telefonlarına kaydedebilecekler. Vodafone ayrıca abonelerine "Haftanın Fırsatı" kampanyasıyla her hafta 5 video armağan edecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları