20 Ocak 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafone Kazandırmaya Devam Ediyor
10 Temmuz 2012 Salı 10:45

Vodafone Kazandırmaya Devam Ediyor

Vodafone Türkiye, müşterilerini işlemlerini kolay ve hızlı yapmaya teşvik ediyor ve faturalarını otomatik ödeyenleri ödüllendiriyor.

Son yapılan kampanyayla, faturalarını otomatik ödeyen Vodafone’lular arasında gerçekleştirilen çekiliş sonucunda, Mehmet Aycan Özkaya isimli talihli otomatik park eden Yeni Ford Focus sahibi olurken, 25 talihli de HTC Flyer Tablet kazandı.

Vodafone Türkiye Kıdemli Pazarlama Müdürü Tansal Kurtuluş, araç teslimi sırasında konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Biz müşterilerimizin hayatlarını yalnızca mobil iletişim anlamında değil, her alanda kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda yaşamın yüksek temposuna ayak uydurmaya çalışan müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak e-fatura, otomatik ödeme gibi hizmetleri teşvik eden kampanyalar düzenliyoruz ve onları mutlu edecek hediyelerle buluşturuyoruz. Otomatik ödeme ile abonelerimiz faturalarını ödemeyi unutma endişesi taşımıyorlar, çünkü faturaları son ödeme tarihi geçmeden, rahat ve güvenli bir şekilde ödenmiş oluyor. Böylece fatura ödemeyi unutma endişesinden uzak bir yaşam sürdürebiliyorlar. Bu vesileyle Vodafone kolaylığını tercih eden değerli müşterimiz Mehmet Aycan Özkaya’yı kutluyor, Yeni Ford Focus’u ile kendisine keyifli sürüşler diliyoruz.”

Otomatik ödeme talimatı vermek isteyen Vodafone abonelerinin, kredi kartı ya da vadesiz hesaplarından anlaşmalı bankalara, Vodafone Müşteri Hizmetleri’ne (542 numarasından) veya Vodafone Cep Merkezleri’ne başvurmaları yeterli.

Vodafone müşterilerini otomatik ödemeye yönlendirerek, bir yandan ödeme işlemlerini çok daha güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmelerine imkan sağlarken, diğer yandan da zamandan tasarruf etmelerine olanak veriyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları