23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafone Cup Üniversitelerde
03 Mart 2008 Pazartesi 14:40

Vodafone Cup Üniversitelerde

Vodafone, Şampiyonlar Ligi coşkusunu Vodafone Cup 2008'le üniversitelere taşıyor.

UEFA Şampiyonlar Ligi"nin Resmi Partneri ve Resmi Mobil İletişim Şirketi Vodafone"un düzenlediği, futbolsever üniversite öğrencilerinin hem eğlenme hem de Moskova"daki Şampiyonlar Ligi finalinde Türkiye adına yarışma şansı bulacağı Vodafone Cup 2008"in Türkiye elemeleri başlıyor.

Geçtiğimiz yıl futbolsever gençlerden büyük ilgi gören ve bu yıl da merakla beklenen Vodafone Cup Türkiye'ye, 33 ildeki 80 üniversitede öğrenim gören, 18 yaş üzeri kadın-erkek tüm öğrenciler 23 Mart"a kadar başvurabilecek. 7 üniversite öğrencisinden kendi takımını kuranlar Vodafone"un bu yarışma için özel olarak oluşturduğu www.vodafonecupturkiye.com adresine kayıt yaptıracak ve 24 Mart"tan itibaren ulaşabildikleri herkesten oy toplamaya başlayacaklar. Şampiyonanın bu bölümünde iyi oyunculuk değil iyi propaganda ve geniş çevre etkili olacak. Internet üzerinde 6 Nisan"a kadar sürecek heyecanlı oylama maratonu, Türkiye finaline kalacak 16 takımı belirleyecek. Böylece şampiyona internetten yeşil sahaya taşınacak. Artık iyi oynayan takımın kazanacağı final karşılaşmaları 20 Nisan"da İstanbul'da sürprizlerle dolu bir festival havasında gerçekleşecek. Takımların mücadelesi Number One TV"den canlı olarak yayınlanacak.

Türkiye Şampiyonu"nun son durağı Moskova

İstanbul"daki heyecanın noktalanmasıyla beraber UEFA Şampiyonlar Ligi"nin keyifli heyecanı başlayacak. Vodafone Cup Türkiye Şampiyonu olan takım, 19-22 Mayıs tarihleri arasında yapılacak turnuva finaline katılmak üzere Moskova"ya gidecek.

Almanya, Hollanda, İngiltere, İspanya, Macaristan, Mısır ve Türkiye takımları, Şampiyonlar Ligi finalinin oynanacağı 21 Mayıs'ta Moskova"da Vodafone Cup Dünya Şampiyonu olmak için mücadele edecek. Final karşılaşmaları, aynı gün UEFA Şampiyonlar Ligi finallerine de sahne olacak Moskova"nın ünlü Luzhniki Stadyumu"nda yapılacak.

Vodafone Cup Türkiye'nin 20 Nisan'da İstanbul'da oynanacak finallerine katılacak takımların ve Türkiye Şampiyonu"nun 19-22 Mayıs tarihleri arasındaki Rusya gezisi ile ilgili tüm ulaşım ve konaklama masrafları Vodafone tarafından karşılanacak.

Moskova"da birer VIP konuk olarak ağırlanacak final yolcuları, 4 gün boyunca özel etkinlikler ve sürprizlerle dolu Moskova gezisinin tadını çıkaracak. Türkiye takımı, Vodafone Cup Dünya Şampiyonası"nda ülkemizi temsil etme fırsatını ve Şampiyonlar Ligi"ni yerinde izleme ayrıcalığını da kazanacak.

Başvuru formları Vodafone Cup Türkiye web sitesinde

Vodafone Cup 2008'e katılmak isteyen Vodafone abonesi üniversite öğrencilerinin, www.vodafonecupturkiye.com sitesinde takımlarını kurmaları, takım üyelerinin ad, soyadı, telefon numarası ve kod bilgilerini girerek kayıt işlemini tamamlamaları yeterli oluyor.

Vodafone Cup 2008 Takvimi

Son başvuru tarihi 23 Mart
Oylama başlangıcı 24 Mart
Oylama bitimi 6 Nisan
Türkiye finali 20 Nisan
Dünya finali 21 Mayıs

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları