28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafone Aboneleri Orman Kuruyor
30 Ocak 2009 Cuma 14:05

Vodafone Aboneleri Orman Kuruyor

Kağıt faturadan e-faturaya geçen Vodafone aboneleri, 14 bin fidanlık Vodafone Ormanı'na katkıda bulunacak.

Vodafone aboneleri e-fatura uygulamasına geçerek doğanın korunmasına katkıda bulunacak. Kağıt faturadan e-faturaya geçen Vodafone aboneleri, ÇEKÜL"ün 7 Ağaç Ormanları'nda oluşturulacak 14 bin fidanlık Vodafone Ormanı"na katkıda bulunacak ve bu orman e-faturaya geçen aboneler sayesinde büyümeye devam edecek.

Proje hakkında Vodafone Türkiye"den yapılan açıklamada, "Herbirimiz günlük yaşamımızda kağıt, kalem, mobilya, yakacak gibi çeşitli gereksinimlerimiz için yılda ortalama 7 ağacın kesilmesine neden oluyoruz. Gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir Türkiye bırakmak amacıyla bu projeyi hayata geçiriyor ve abonelerimizle birlikte doğaya olan borcumuzu geri ödüyoruz" denildi.

Proje kapsamında, kağıt fatura yerine e-fatura uygulamasına geçen Vodafone aboneleri için Antalya"nın Alanya bölgesinde oluşturulacak Vodafone Ormanı"na fidan dikilecek ve projeye katkı sağladıklarını belirten sertifikaları elektronik ortamda kendilerine gönderilecek. Aboneler ayrıca e-mail adresi bildirmeden de e-fatura abonesi olabilecek ve faturalarını www.vodafone.com.tr adresindeki My Vodafone üzerinden görüntüleyebilecek.

Vodafone"un ücretsiz olarak sunduğu e-fatura hizmeti sayesinde aboneler aktif birer çevre gönüllüsü olma şansını yakalarken, aynı zamanda faturalarına hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşacaklar. Bireysel ve kurumsal abonelerin yararlanabildiği e-fatura hizmeti, Vodafone Shop"lar, Kurumsal Satış Kanalları, My Vodafone, Müşteri Hizmetleri ve SMS servisi aracılığıyla aktif edilebiliyor. SMS ile aktivasyon için "EFATURA" boşluk e-mail adresi yazarak 7048"e göndermek yeterli. (A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları