24 Ocak 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vodafone, Stevie Ödülleri’nde 7 Dalda Finalde
04 Şubat 2012 Cumartesi 15:36

Vodafone, Stevie Ödülleri’nde 7 Dalda Finalde

Vodafone, Uluslararası Satış ve Müşteri Hizmetleri Stevie Ödülleri’nde başvurduğu tüm kategorilerde finale kalarak müthiş bir başarıya imza attı.

Dünyanın mobil iletişim liderlerinden Vodafone, dünya çapında en başarılı müşteri hizmetleri ve satış operasyonlarının ödüllendirildiği Satış ve Müşteri Hizmetleri Stevie Ödülleri’nde başvurduğu yedi kategoride birden finale kalmaya hak kazandı.

Müşteri deneyiminde çıtayı sürekli yükseltmeye, yenilikçi ve farklılaşmış hizmetlerle mükemmel müşteri deneyimini yaratmaya odaklanan Vodafone, Satış ve Müşteri Hizmetleri Stevie Ödülleri’nde yedi kategoride birden finale kalarak elde ettiği bu başarı ile müşteri hizmetleri ve satış noktaları aracılığıyla kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti yaratmak yolundaki çalışmalarını taçlandırmış oldu.

Vodafone Türkiye, Satış ve Müşteri Hizmetleri Stevie Ödülleri’ne Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı, Müşteri Hizmetlerinde En İyi Teknoloji Kullanımı, Müşteri Hizmetleri’nde İnovasyon, Yılın IVR & Web Hizmetleri Çözümü, Yılın En İyi Satış Departmanı, Yılın Ulusal Satış Ekibi ve Yılın Satış Kârlılığı olmak üzere başvurduğu 7 kategoride finale kaldı.

Sinan Kızıldağ: “Kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz”

Vodafone Türkiye Satış ve Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sinan Kızıldağ, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, dünyanın dört bir yanından, farklı sektörlerden onlarca şirketin katılımıyla düzenlenen böyle bir organizasyonda, başvurdukları tüm kategorilerde finale kalmış olmanın büyük bir gurur kaynağı olduğunu belirtti.

Kızıldağ, konuşmasına şöyle devam etti: Vodafone Türkiye olarak tüm faaliyetlerimizin merkezine müşteri memnuniyetini yerleştiriyor, hizmet kalitemizi her zaman için en yüksek seviyede tutmaya odaklanıyoruz. Çağrı merkezlerimizi ve satış noktalarımızı ise müşteri deneyiminin şekillendiği en değerli temas noktalarından biri olarak görüyoruz. Yenilik odaklı yaklaşımımızla çağrı merkezlerimizde ve çağrı merkezi çalışanlarımızla hizmet kalitemizi her zaman için en üst seviyede tutmaya, tüm satış noktalarımız ve satış ekiplerimiz aracılığıyla ise müşteri memnuniyetinde çıtayı sürekli yükseltmeye odaklanıyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin böyle değerli bir organizasyonda küresel ölçekte takdir edildiğini görmek bizler için büyük bir gurur.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları