25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VİKOda Eurasia Corporate Games Heyecanı
15 Mayıs 2007 Salı 09:36

VİKO'da Eurasia Corporate Games Heyecanı

VİKO çalışanları, Eurasia Corporate Games’e 3 ayrı dalda katılarak eğlenceli bir haftasonu geçirmeyi hedefliyor.

VİKO çalışanları bu yıl da eğlenceli bir etkinlikle hem yazı karşılıyor, hem VİKO’yu dünyada temsil etmeye hazırlanıyor. Tüm dünyada 5 yıldır düzenlenmekte olan ve evsahipliğini ülkemizin yaptığı Eurasia Corporate Games’e (Avrasya Kurumsal Oyunları) VİKO çalışanları 3 ayrı dalda katılarak eğlenceli bir haftasonu geçirecek. 25-27 Mayıs’da gerçekleştirilecek organizasyonda VİKO’dan toplam 16 çalışan yarışacak.

Aydınlığı parmak uçlarımıza taşıyan Ulusal Kalite Ödülü sahibi VİKO, Sportworks tarafından bu yıl 5.si düzenlenen Avrasya Kurumsal Oyunları’na futbol, karting ve masa tenisi alanlarında katılıyor. Kurulduğu günden bu yana personel motivasyonuna büyük önem veren VİKO’nun bu sene çalışanları için planladığı etkinlik uluslararası bir etkinlik oldu. 5 yıldır tüm Avrasya ülkelerinin davet edildiği bu çok özel etkinliğe ülkemizden şimdiden 86 marka başvurdu.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinden binlerce çalışanın katıldığı Avrasya Kurumsal Oyunları’nın sadece katılımcılarına özel resmi açılış töreni 25 Mayıs Cuma akşamı Taksim Gezi Parkı’nda gerçekleşecek. Tepebaşı’ndan başlayarak İstiklal Caddesi üzerinde devam edecek “Açılış Korteji”nin ardından Tennis Ball Hit Out ile katılımcılara süpriz hediyeler dağıtılacak.

27 Mayıs’da firmaların üst düzey yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek ödül töreninde 1.2. ve 3. olanlar madalyalarına kavuşurken, bir spor dalında en fazla oyun puanı kazanan kurum “Spor Şampiyona Ödülü”, oyunlarda en fazla madalya kazanan kurum “Medalist Ödülü”nü, takım büyüklüğüne göre en fazla başarı kazanan kurum ise “Şampiyona Bölüm Ödülü”nü alacak. “Yaşam İçin Spor Büyük Ödülü” ise oyunlara en fazla yarışmacıyla katılan kuruma verilecek.

Yarışmanın dünya finali İspanya’da...

En çok katılımcı ile oyunlara katılan şirketin takım liderine İspanya Bilbao’da gerçekleşecek World Corporate Games’e (Dünya Oyunları) VIP olarak, tüm branşlarda birincilik madalyası kazanacak sporculara ise ücretsiz katılım avantajı sunulacak. Ayrıca 5 yıldır katılan şirketler de sürpriz hediyelerle ödüllendirilecek. Toplam 16 çalışanı ile yarışmaya katılan VİKO ekibinin yarışmacı isimleri ise şu şekilde; masa tenisinde; Bülent Öztürk, Akgün Aygezer, Hamza Albayrak, İzzet Umay, futbolda; İlker Gügercin, Turgay Kumcu, Ercan Kızılkaya, Erdem Yücel, Soner Uzun, Uğur Ateş, Mutlu Kutlu, Mehmet Yılmaz, Adem Gençler, Asım Yıldırım ve Ergün Demir, kartingde ise; Vahit Karaoğlu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları