16 Nisan 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VİKO Çalışanlarının Corporate Games Başarısı
20 Haziran 2012 Çarşamba 12:45

VİKO Çalışanlarının Corporate Games Başarısı

Elektrik anahtar ve priz sektörünün liderlerinden VİKO’nun çalışanları bu yıl 10.’su düzenlenen İstanbul Corporate Games’te yüzme, futbol, koşu ve satrançta dereceye girdi.

Yaşam Boyu Spor felsefesiyle kişilere spor bilinci verme amacını taşıyan Corporate Games’e bu yıl 22 çalışanıyla katılan VİKO, yüzme, futbol, koşu ve satranç branşlarında başarılı oldu.

Yüzme braşında 50 yaş üstü kategorisinde yarışan Otomasyon ve Teknik Yatırım Müdürü Ömer Faruk Sert 3’üncü olurken, 5 kilometre koşuda Preshane Bölümü’nden Ergün Kurt ve satrançta Depo ve Sevkiyat bölümünden Serkan Ayaydın 6’ıncı oldular. Çağrı Erdoğan, Ogün İşçi, Hacı İlyas Arslan, Hamza Bayraktar, Ender Keleş, Samet Şahin, Mustafa Kazan, Ersin Könez ve Nasır Ayvaz dan oluşan futbol takımı ise 92 takım arasında 8’inci oldu.

VİKO olarak spor kültürüne ve personel motivasyonuna daima büyük önem verdiklerini anlatan VİKO Genel Müdür’ü Nusret Kayhan Apaydın, “Elektrik anahtar ve priz sektörünün lider kuruluşu VİKO olarak çalışanlara kurum kültürünü aşılayan Corporate Games’te her yıl başarıyla yer alıyor ve takım olmanın bilincini sporda da temsil ediyoruz. Bu yıl da oyunlara katılan arkadaşlarımızın tümü VİKO değerlerini ve Fair Play ilkelerini dikkate alarak kuruluşumuzu en iyi şekilde temsil ettiler.” dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları