27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ViewSonicin Hedefi Pazarda İlk Beş
09 Nisan 2008 Çarşamba 11:57

ViewSonic'in Hedefi Pazarda İlk Beş

ViewSonic'in hem Avrupa hem de Türkiye'deki projeksiyon cihazları pazarındaki hedefi ilk beş

LCD ve CRT bilgisayar monitörlerinin yanı sıra LCD televizyon ve projeksiyon cihazlarıyla da tanınan ViewSonic'in Avrupa Dijital Projeksiyon Cihazları, EMEA Ürün Pazarlama Müdürü Thorsten Helmich, İstanbul'a gelerek Türkiye ofisini ziyaret etti.

Türkiye"nin projeksiyon cihazları alanındaki büyüme potansiyelinin son derece yüksek olduğunu ifade eden Helmich, "Belirli bir doygunluğa ulaşan Batı Avrupa ülkeleriyle karşılaştırıldığında, Türkiye"de pazar hızla büyümeye devam ediyor. Bu pazarda 2006-2007 yılları arasında, projeksiyon cihazları alanında yaklaşık %30 büyüme kaydettik. Gelecek üç yıl içinde hem Avrupa"da hem de Türkiye"de ilk beş arasında yer almayı hedefliyoruz" şeklinde konuşuyor.

ViewSonic Türkiye Ülke Müdürü Eftal Sezer de ViewSonic"in en büyük avantajlarından birinin kullanıcılara çok geniş bir ürün portföyü sunması olduğunu ifade ediyor. Sezer, hem DLP (Digital Light Processing) hem de LCD ürün grubunda çözüm sunduklarını, böylece kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabildiklerini belirtiyor.

"Projeksyon cihazları küçülecek"
Pazarda ilginç konseptler bulunduğunu kaydeden Helmich, "Yeni bir teknoloji olan LED, ampul gereksinimini ortadan kaldıracak. Bugün parlaklığı sağlamak için ampule ihtiyaç duyuyoruz. Ancak, gelecekte ufak bir LED lamba yeterli olacak ve fana gerek kalmayacak. Dolayısıyla projeksiyon cihazlarının boyutu da küçülecek" diyor.

Pro8100 ev sineması projektörü yolda
Öte yandan ViewSonic, Precision Serisi ürünlerinden ilki olan Pro8100 ev sineması projektörünü, bu ay içinde kullanıcıların beğenisine sunacağını duyurdu. Pro8100, şaşırtıcı görüntü kalitesi ve optimal video netliği sunan son teknoloji ürünü bir Full-HD projeksiyon cihazı. Tam kapsamlı yeni nesil işlevlerle donatılan Pro8100, 16:9 aspect ratio ve Full-HD 1080p çözünürlüğü ile videoseverlerin tüm beklentilerini karşılıyor.

Thorsten Helmich kimdir?
Aralık 2006"da ViewSonic Avrupa Ürün Pazarlama Müdürü olarak Londra"da çalışmaya başlayan Helmich, sektörde en hızlı büyüyen projektör pazarlarından biri olan Avrupa çapında, ViewSonic dijital projeksiyon cihazları ürün grubundan sorumlu oldu. Helmich, halen ViewSonic Avrupa Dijital Projeksiyon Cihazları, EMEA Ürün Pazarlama Müdürü olarak görev yapıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları