25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ViewSonic Projeksiyon Cihazı
15 Mart 2007 Perşembe 19:23

ViewSonic Projeksiyon Cihazı

ViewSonic, iPod uyumlu ürünlerine şimdi de bir projeksiyon cihazı ekledi. Artık iPod ekranındaki görüntüler, projeksiyon cihazı sayesinde dev boyutlarda izlenebilecek.

ILCD ve CRT bilgisayar monitörlerinin yanı sıra LCD televizyon ve diğer görüntüleme ürünleriyle de tanınan ViewSonic, iPod uyumlu projeksiyon cihazı ViewSonic PJ258D"yi duyurdu. Dünyanın iPod ile uyumlu çalışan ilk yüksek çözünürlüklü DLP teknolojili projeksiyon cihazı olan PJ258D, iPod tutkunlarına bir bilgisayara gereksinim duymaksızın dev boyutlarda video izleme heyecanını yaşatıyor.

Kullanım kolaylığı ve şıklığı bir arada sunan PJ258D, herhangi bir bağlantı kablosuna ya da bilgisayara gerek bırakmadan iPod cihazının bağlanabileceği bir tasarıma sahip. iPod, projeksiyon cihazındaki yuvaya yerleştirildiğinde bağlantı tamamlanmış oluyor. Yuvaya yerleştirilen iPod"un aynı anda şarja geçmesi de sağlanarak, izleme sırasında kesinti yaşanması engelleniyor. Projeksiyon cihazına S-Video ve VGA çıkışlı kaynaklar da bağlanabiliyor.

PJ258D, 2000 lümenlik parlaklık, 2000:1 kontrast oranı ve 1024x768 XGA çözünürlük sunuyor. Ürünün, özellikle gençler ve ev sinema sistemleri meraklılarının ilgisini çekmesi bekleniyor.


ViewSonic Hakkında

1987'de kurulan ViewSonic, bilgisayar monitörleri ve LCD televizyonlar alanında bir dünya lideridir. "Farkı Görün" mottosuyla faaliyetlerini sürdüren ViewSonic, günümüzün iş dünyası, eğitim ve tüketici elektroniği piyasalarına hitap eden geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Saygın kurum ve yayınlardan 2 binden fazla ödül kazanan ViewSonic'in genel merkezi Kaliforniya'nın Walnut şehrindedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları