24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VI. Girişimcilik Akademisi Eskişehirde
30 Nisan 2007 Pazartesi 16:09

VI. Girişimcilik Akademisi Eskişehir'de

VI. Girişimcilik Akademisi, Junior Chamber International (JCI ) Eskişehir tarafından 4-6 Mayıs 2007 tarihlerinde Anadolu Üniversitesi Kongre Merkezi'nde gerçekleştiriliyor.

Dünya çapında lider geliştirme organizasyonu Junior Chamber International’a bağlı bir dernek olan Genç Müteşebbisler Jaycees Derneği Eskişehir Şubesi, VI. Girişimcilik Akademisi’ni 4-6 Mayıs 2007 tarihlerinde Anadolu Üniversitesi Kongre Merkezi'nde gerçekleştiriyor. Organizasyon kapsamında düzenlenen paneller, eğitimler ve söyleşiler ile girişimcilere ve girişimci adaylarına girişimciliğin yeni fırsat ve uygulama alanları konusunda bilgi aktarmak amaçlanıyor.

Satışın 10 Altın Kuralı kitabıyla büyük ilgi gören İnfonet Genel Müdürü Taner Özdeş, Akademi programı kapsamında 5 Mayıs 2007, Cumartesi günü vereceği eğitim ile bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. Eğitimlere, genç girişimciler ve girişimci adayı üniversite öğrencilerinden oluşan geniş bir kitlenin ilgi göstermesi bekleniyor.

Etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgi için http://www.jceskisehir.org adresi ziyaret edilebilir.

Taner Özdeş Kimdir

Taner Özdeş, 1986’da ABD’deki University of Miami’nin Pazarlama bölümünden mezun oldu.Kariyeri boyunca birçok satış temsilcisi yetiştirmiş olan Özdeş, Genç Müteşebbisler Jaycees Derneği (JCI) Türkiye Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED) ve Rotary Kulübü vasıtasıyla 5000’e yakın kişiye ‘Yeni Yüzyılda Satış Psikolojisi ve Teknikleri’ konusunda eğitim verdi. Taner Özdeş halen, bilgi teknolojileri sektöründe Kurumsal Ağ Güvenliği, Bilgi Güvenliği ve Sistem Entegrasyonu alanlarında proje ve danışmanlık hizmetleri sunan Infonet’te Genel Müdür olarak çalışıyor

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları