23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vestelden Kıbrıs’a 7 Mağaza
09 Haziran 2007 Cumartesi 11:27

Vestel'den Kıbrıs’a 7 Mağaza

Vestel'in Kıbrıs'ın Lefkoşa, Girne, Gazi Mağusa ve Güzelyurt şehirlerinde açtığı 7 mağazası 6 Haziran'da düzenlenen törenle resmi olarak hizmete girdi.

Teknolojinin Türkçesi sloganıyla Türkiye"ye ve dünyaya teknolojik ürünler sunan Vestel"in Kıbrıs"ın Lefkoşa, Girne, Gazi Mağusa ve Güzelyurt şehirlerinde açtığı 7 mağazası 6 Haziran"da düzenlenen törenle resmi olarak hizmete girdi. Vestel Lefkoşa Concept Showroom mağazasında yapılan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Ferdi Sabit Soyer önderliğinde gerçekleşen açılış törenine Vestel Pazarlama, Vestel CIS ve Ortadoğu Bölgesi Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Levent Hatay ile Vestel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Eren Ataman da katıldı.

Törende konuşan Levent Hatay, Türkiye içinde ve dışında kararlı ve hızlı atılımlarla büyüyen Vestel"in kendi saat diliminde yer alan komşu ülkelerde Vestel markasıyla var olma stratejisiyle hareket ettiğini ifade ederek "Kıbrıs"ta Türkiye'dekine benzer şekilde bir konsept mağaza ve satış teşkilatını yapılandırıyoruz; Yavru Vatan"da büyüyerek tüketicileri Vestel markasıyla buluşturmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Açılış günü mağazaları ziyaret eden müşteriler, açılışa özel çeşitli indirimlerden faydalanma fırsatı buldukları gibi Vestel City"de üretilen son teknoloji eseri elektronik, beyaz eşya ve bilişim ürünleriyle de tanıştılar.

Lefkoşa, Girne, Gazi Mağusa ve Güzelyurt olmak üzere 4 ayrı şehirde bulunan 7 mağazanın her biri, taşıdıkları farklı özellikler sayesinde Kıbrıs"ın incileri olarak nitelendiriliyor. Tüm mağazalarda, Vestel marka elektronik, bilişim ve beyaz eşya ürünlerinin yanı sıra Vestel güvencesiyle satışa sunulan JVC, Tefal, Moulinex ve Rowenta gibi dünya markalarını da bulmak mümkün.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları