13 Nisan 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vestelden Hera 7009 Bulaşık Makinası
09 Ekim 2007 Salı 11:25

Vestel'den Hera 7009 Bulaşık Makinası

Vestel'in birçok fonksiyonu bir araya getirerek su, zaman ve enerjiden tasarruf etme imkânı sağlayan doğa dostu A sınıfı bulaşık makinesi Hera 7009, mutfaklarda hayatı kolaylaştırıyor.

Vestel"in 12 kişilik yemek takımı kapasiteli A enerji sınıfı bulaşık makinesi Hera 7009, tek tuşla ayarlanabilen yarım yük ve tek sepet yıkayabilme özelliği Eco Wash teknolojisi sayesinde su, zaman ve enerjiden tasarruf etmeyi sağlıyor. Vestel Hera 7009, akıllı sisteminde bulunan sensörleri ve hijyen sağlama özelliği sayesinde kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor.

Hera 7009"da bulunan Eco Wash teknolojisi, ihtiyaca göre istenirse sadece alt sepeti ya da sadece üst sepeti doldurarak ya da her iki sepeti yarım doldurarak yıkama yapabilme imkânı veriyor. Eco wash teknolojisi sayesinde normal bir bulaşık makinesine göre %28"e varan su tasarrufu, elde yıkamaya göre ise 10 kata varan su tasarrufu sağlıyor.

Hera 7009"da hassas, normal ve yoğun bulaşıklar için ayrı ayrı 3 otomatik program bulunuyor. Vestel Hera 7009, akıllı sensörleri vasıtası ile bulaşıkların kirini ve miktarını belirleyerek ona göre su ve elektrik tüketiyor.

Tablet Deterjan" (3 in 1) fonksiyonu da bulunan Vestel Hera 7009, yarım yük özelliği ile makine dolmadan çalıştırılabiliyor. Ayrıca bağımsız ön yıkama opsiyonu ile bulaşıkları makineye koymadan evvel lavaboda durulamaya gerek kalmıyor. Su taşma emniyet sistemine sahip olan Hera 7009"da çocuk kilidi de bulunuyor.

9 yıkama programı bulunan Hera 7009, ekranı sayesinde, çalışmakta olan programın ve kademesinin, program bitişine kalan sürenin ve diğer fonksiyonların görüntülenmesini sağlıyor.

Yıkama süresini, su ve enerji tüketimini minimuma indiren Hera 7009 bulaşık makinesinin A sınıfı fanlı kurutma sistemi ise lekesiz tabak ve bardaklar için ideal bir seçenek.

Hera 7009, özel iç yapısıyla da ilginç özellikler sunuyor. Alt sepetinde katlanabilir rafları, şişe ve kadeh tutucu özel telleri de bulunan Vestel Hera 7009, bulaşıklar dolu iken bile ayarlanabilir üst sepeti, paslanmaz çelik kazanı, metal filtresi, gizli rezistansı ve PSW rezistans koruma sistemi ile dikkat çekiyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları