17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vestel Yöneticileri CeBIT Bilişimde
03 Ekim 2007 Çarşamba 13:53

Vestel Yöneticileri CeBIT Bilişim'de

Vestel, CeBIT Bilişim Fuarı'nda 576 metrekarelik dev Vestel standında ziyaretçilerle buluşuyor. CeBIT Eurasia Bilişim Fuarı açılışında Vestel standında bulunan Vestel yöneticileri basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Timur Tuncer: Teknolojinin her alanında iddialı bir oyuncuyuz

Vestel Pazarlama Genel Müdürü Timur Tuncer, Vestel"in teknoloji odaklı bir Türk şirketi olduğunu ve tüm dünyada güçlü, başarılı, güvenilir bir üretici olarak kabul gördüğüne dikkat çekti. Tuncer, Vestel"in global arenadaki başarısının, dev AR-GE ve üretim gücüyle birlikte Türkiye pazarını yönlendiren uluslararası bir oyuncu olmaya aday olduğunu dile getirdi. Tuncer, "Ev elektroniği ve beyaz eşya alanındaki deneyim ve iddiamızı bugün bilişim sektörüne de taşıyoruz. En son teknolojiyi hızla, başarıyla ve birçok uluslararası markanın önüne geçerek ürünlerimize yansıtıyoruz. Türkiye"de tüketicilerimizin beğenisine sunduğumuz en yeni ürünlerimizi CeBIT"te gururla sergiliyoruz" dedi.

Vestel, standında tam 117 ürün modelini sergiliyor

Vestel, stantta görüntü kalitesini mükemmelleştiren Pixellence teknolojisiyle üretilen yeni Vestel LCD TV serisiyle gövde gösterisi yapıyor. Aynı ekranda iki ayrı görüntüyü birbirine karıştırmadan yanyana iki kişiye ulaştıran Sound Beam özellikli LCD TV, dokunmatik ekranlar ve olağanüstü hızlı PC Kronos ile oyun oynama olanağı da ziyaretçilere çok farklı ve renkli deneyimler yaşatıyor.

Full HD ürünler, IP çözümler, Hastane TV, Interaktif Otel TV, Public Display LCD"ler, Wireless TV 2 (web TV) gibi mevcut ve yakın gelecek ürünleri, ödül alan yeni estetiğe sahip ve patentli teknolojileri ile Vestel LCD dünyası, fuarda ziyaretçileri teknolojinin bugünü ve geleceği ile buluşturuyor.

Fuarda Vestel"in uydu üzerinden veri ulaşım ve gönderim çözümleri sunan ve teknolojiler geliştiren lider şirketi Dexar"ın multimedya telekomünikasyon ürünleri de ziyaretçileri ile buluşuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları