25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vestel CeBIT Bilişimde
26 Eylül 2007 Çarşamba 09:59

Vestel CeBIT Bilişim'de

Vestel CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı'nda, Dijital Yaşam konseptli alanda, 117 ürün modeli, 576 metrekarelik standında ziyaretçilerle buluşacak.

Teknolojinin Türkçesi sloganıyla dünyada ve Türkiye"de son teknolojiyi tüketicilerle buluşturan Vestel, dijital dünya tutkunlarının heyecanla beklediği CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı"nda en son teknoloji ürünleriyle boy gösterecek. Dijital Yaşam konseptli alanda Vestel"in tam 117 ürün modeli, 576 metrekarelik dev Vestel standında ziyaretçilerle buluşacak.

Fuarda Vestel"in Notch ve Torque serisi ile gömülü 3G modemi içeren Mio ve Rhino dizüstü bilgisayarları bilişim dünyasını yakından takip edenlerin gözdesi olacak. Vestel standında görüntünün tozunu alan teknoloji sloganıyla tanıtılan Vestel Pixellence LCD TV serisi, aynı ekranda iki ayrı görüntüyü birbirine karıştırmadan yanyana iki kişiye ulaştıran Sound Beam özellikli LCD TV"ler ve olağanüstü hızıyla öne çıkan yeni Kronos PC de bu yıl fuarda Vestel"in yıldızları arasında ön sıraları şimdiden kaptı…

Vestel standı ziyaretçileri, sergilenecek yeni ses ve görüntü teknolojileri, ürün farklılıklarını öne çıkaran uygulamalar eşliğinde tanıyarak eşsiz bir deneyim yaşayacak. Vestel"in ses sistemlerinin denenebileceği özel odaları, görüntü teknolojilerinin sergileneceği bölümleri ve oyun alanlarının yer alacağı standı, fuar boyunca sürecek sayısız etkinliğe de ev sahipliği yapacak. Vestel, LCD Show ve Lazerman gibi etkinlikler ve ziyaretçilerin katılımına açık teknoloji oyunlarıyla bu yıl da fuara renk ve hareket katacak.

Vestel, CeBIT Eurasia Bilişim 2007"deki 7 no"lu salonda, 236 ve 242 no"lu stand alanında ziyaretçilerle buluşacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları