29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vestel AAA Sınıfı Bulaşık Makinesi
02 Şubat 2011 Çarşamba 15:11

Vestel AAA Sınıfı Bulaşık Makinesi

Vestel'in yeni bulaşık makineleri enerji, yıkama ve kurutmada AAA sınıfı.

IBM"den Akıllı Endüstri Çözümleri
HP"den Bulut Bilişim Çözümleri
Siemens NATO İhalesini Kazandı
Callpex 2010"da % 200 Büyüdü

Vestel, üstün enerji, yıkama ve kurutma verimliliğiyle AAA sınıfı yeni bulaşık makinelerini tüketicilerin beğenisine sundu. Kolay kullanım, zaman tasarrufu ve hijyen üstünlükleriyle tüketicilerin farklı ihtiyaçlarını karşılayan ürünler, enerji, yıkama ve kurutma performanslarıyla da elektrik ve su harcamalarını minimuma indiriyor.

12 kişilik bulaşık yıkama kapasitesine sahip ürünler, gecikmeli başlatma programı dâhil 2 ila 9 programlık seçenekler, LED"li program takip göstergesi, su taşma emniyet sistemi ve rezistans koruma gibi fonksiyonlarıyla kullanıcıların bir bulaşık makinesinden beklediği tüm rahatlığı sağlıyor. Ürünler, yüksekliği ayarlanabilir üst sepetleri, alt sepette katlanabilir raf sistemleri, fincan düzenekleri ve çocuk kilidi ile kullanıcılara dost çözümler sunuyor.

Vestel bulaşık makineleriyle zaman size kalsın
Vestel"in yeni bulaşık makinesi serisinde zaman tasarrufuyla öne çıkan dört model, yıkama süresini bulaşığın miktarına ve kirine göre ayarlayarak minimum su ve elektrik tüketiyor. Bulaşığın türüne göre yıkama süresini 30 dakikaya kadar düşüren Hızlı 30" programına ve 50 dakikada hızlı yıkama sunan Süper 50" programına sahip olan modeller, dünyanın A yıkama performansı sunabilen en hızlı bulaşık makineleri olma özelliğini taşıyor.

Vestel bulaşık makineleriyle sofralarda maksimum hijyen
Vestel"in hijyen özelliğiyle öne çıkan "Türkiye"nin en antibakteriyel" bulaşık makinesi, Vestel için özel geliştirilen "Maksimum Hijyen Programı" sayesinde bakterilere şans tanımıyor. Uluslararası test kuruluşu VDE tarafından onaylanmış hijyen programı, bakterileri %99.9999 oranında yok ediyor. Ürün, bu özelliği ile bebeklerden yetişkinlere tüm kullanıcıların ihtiyaç duyduğu hijyen ortamını sağlıyor. 5 programlı ürün, sahip olduğu az bulaşık yıkama fonksiyonu ile de küçük ailelerin ihtiyacına cevap veriyor.

Hayat Vestel bulaşık makineleri ile daha kolay
Vestel"in kolay kullanım özelliği ile öne çıkan bulaşık makinesi modeli ise temel ihtiyaçlara yanıt veren 2 programı ile mutfakta pratik çözümler arayan tüketicilere sesleniyor. Vestel"in diğer bulaşık makineleri gibi enerji, yıkama ve kurutmada A sınıfı üründe, program takip göstergesi, tuz ve parlatıcı göstergesi, su taşma emniyeti gibi tüm ana fonksiyonlar bulunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları