28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vertudan Yeni Nesil Ascent Ti
26 Kasım 2007 Pazartesi 14:22

Vertu'dan Yeni Nesil Ascent Ti

Vertu, yeni nesil Ascent telefonu Vertu Ascent Ti’ı Türk tüketicilerin beğenisine sundu.

Vertu Global’den Vertu Ürün Pazarlama Müdürü Kevin Duffy, Vertu Satış Direktörü Ralf Kern, Vertu Türkiye Distribütörü Capezo’nun sahibi Sena Cerrahoğlu’nun katıldığı basın toplantısında yeni nesil Vertu, Ascent Ti tanıtıldı. Pazara girişinden itibaren ciddi bir büyüme ile devam eden Vertu’nun önümüzdeki dönem hedeflerinin de anlatıldığı basın toplantısında yakın dönemde Vertu’nun kendi mağazasını W Otel’de açacağı bilgisi de basınla paylaşıldı.

Vertu Satış Direktörü Ralf Kern toplantıda, Türkiye’de satışların beklenenden çok daha iyi bir gelişme gösterdiğini, her yıl satışların katlanarak arttığını ve geçen yıldan bu yana satışların 2.5 kat arttığını söyledi. Vertu Ürün Pazarlama Müdürü Kevin Duffy ise yeni nesil Ascent telefonu Vertu Ascent Ti’ın özelliklerini anlattı.

Denge, dayanıklılık ve hassaslık esas alınarak üretilen Vertu Ascent Ti’ın tasarımında ve teknik özelliklerinin belirlenmesinde spor arabalardan esinlenildi.

Rakipsiz Tasarım

İngiltere’de üretilen el yapımı yeni Vertu Ascent Ti, Vertu’nun el işçiliği ve mühendisliğe olan yaklaşımının bir ürünü. Çarpıcı ana hatlar güçlü bir arabanın net ve keskin kıvrımlarıyla rekabet edecek bir gerçekçiliğe sahipken, tuş takımının ekran kronografı ve ofset ışıklandırması hassas kontrol paneli aletlerini çağrıştırıyor. ‘Ti’, bütün metaller arasında en yüksek güç-ağırlılık oranına ve aşırı sıcaklık derecelerine dayanma özelliğine sahip paslanmaz bir element olan Titanyumun kimyasal sembolüdür. Ascent Ti telefonun kasası ise çoğunlukla spor arabaların motorlarında kullanılan Yüksek Performanslı Titanyumdan yapıldı.

Vertu Baş Tasarımcısı Frank Nuovo, Vertu Ascent Ti ile ilgili şu yorumda bulunuyor: “Başlangıçtan beri Vertu Ascent güzel bir otomobilin gücü, enerjisi ve inceliğinden büyük oranda etkilendi. Vertu Ascent Ti’de, lüks spor araba sektörüyle bağlantılı olarak yüksek kaliteli malzemeler, tasarım detayları, teknik üstünlük ve eşsiz performans kullanılarak vizyon geliştirildi. Sonuç büyük oranda el yapımı hassas, dengeli ve dayanıklı bir telefon oldu.’”

İnce Ayrıntı

Vertu Ascent Ti’da, tabaklanmış inek derisinden çizilmeye dayanıklı safir kristal yüzey ve yüksek oranda cilalı seramiğe kadar her bir bileşen mümkün olan en yüksek özelliklere sahip ve eğitimli kalifiye el işçileri tarafından elle monte ediliyor. Ascent Ti, daha sonra en yüksek kalite testinden, maksimum sağlamlık testine kadar bir telefonun akla gelebilecek her özelliğine yönelik bir dizi şiddetli teste tabi tutuluyor.

Ayrıca James Bond film müziklerinin bestecisi David Arnold, Vertu Ascent Ti’a özel ringstone’lar yarattı.

Vertu Fortress

Ascent Ti sahipleri, Ascent Ti’nin eşsiz ‘Vertu Fortress’ teknolojisi sayesinde her zaman güvende hissedecekler. Vertu Fortress sistemi; telefon rehberi ve takvimi uzaktan senkronize etme özelliği sunuyor, kaydedilmiş bütün bilgileri, İngiliz kırsal bölgesinde bulunan bir eski ordu sığınağında muhafaza edilen son derece güvenli bir sunucuya not ederek yedekliyor. Müşteriler kişisel bilgilerine www.vertu.com üzerindeki güvenli bir kişisel hesap vasıtasıyla erişebiliyorlar. Bu benzersiz uygulama, bir müşterinin Ascent Ti telefonunu kaybetmesi halinde, diğer bütün verilerini yeni cep telefonuna hemen yeniden aktarabileceği anlamına geliyor.

Vertu Concierge

Vertu concierge, tek bir butona tıklayarak dünyanın her yerinden 7 gün 24 saat ulaşılabilen Vertu müşteri hizmetlerine erişebilmenizi sağlıyor. Vertu müşteri hizmetleri, yerel bir restoran tavsiye etmekten tiyatro rezervasyonu yaptırmaya hatta dünyanın herhangi bir noktasına hediye göndermeye kadar her konuda müşterilerine yardımcı olan bir servistir.

3G Kapasite

Vertu Ascent Ti, 3 mega piksel flaş VGA kameraya sahip dört bantlı, 3G bir telefondur. Çekirdek ürün serisi, siyah ya da kırmızı deri üzerinde siyah safir ya da kahverengi üzerine gümüş safir olmak üzere üç renkten oluşuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları