24 Haziran 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vergi Haftası Başlıyor
22 Şubat 2009 Pazar 12:11

Vergi Haftası Başlıyor

Vergi Haftası'nın 20'ncisi 23 Şubat-1 Mart 2009 tarihleri arasında kutlanacak.

Vergi konusunda kamuoyunun dikkatini çekmek, vergi bilincini geliştirmek ve mükelleflere vergi ödeme alışkanlığı kazandırmak amacıyla her yıl kutlanan Vergi Haftası"nın 20"ncisi 23 Şubat-1 Mart 2009 tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

20. Vergi Haftası etkinlikleri 23 Şubat"ta Anıtkabir"de mozoleye çelenk konulması ve Vergi Dairesi Başkanı Şinasi Candan"ın anı defterini imzalamasıyla başlayacak. Aynı gün Ankara Valisi Kemal Önal makamında ziyaret edilecek. Ayrıca Devlet Tiyatroları Altındağ Sahnesi"nde Maliye Tiyatrosu tarafından sahnelenecek "657 Kere Maşallah" adlı oyun izlenecek. Etkinlikler kapsamında ertesi gün Gümüşdere Bilgi İşlem Merkezi Salonu"nda 8 ilköğretim okulundaki 300 öğrenciye "Karagöz ve Hacivat Oyunu" gösterimi yapılacak, ayrıca çocuklara hediye dağıtılacak. Milli Piyango Resim Sergisi açılışının yapıldığı aynı gün, Kültür Bakanlığı sanatçısı Zekai Tunca"nın Konseri yapılacak ve TRT-1 kanalının Bahçelievler Arı Stüdyosu"nda "Akşam Sefası" programına katılım gerçekleştirilecek.

25 Şubat Çarşamba günü de emekliye ayrılan 133 personele plaket verilirken, Ankara YMM Odası Başkanı Sami Kazıcı makamında ziyaret edilecek. Daha sonra TRT-INT kanalının Bahçelievler Arı Stüdyosu"nda "Tatlı Dile Güler Yüze" programına katılım gerçekleştirilecek. Ertesi gün ise Ankara SMMM Odası Başkanı Ali Metin Polat ve TÜRMOB Başkanı Masum Türker makamında ziyaret edilecek. Haftanın son iş günü ise Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir makamında ziyaret edilecek. (ANKA)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları