02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Verbatimden İki Multimedya Ürünü
29 Kasım 2008 Cumartesi 12:07

Verbatim'den İki Multimedya Ürünü

Verbatim, 500 GB depolama kapasitesine sahip Media Station ve Media Station Pro adlı iki yeni multimedya ürünü ile ürün portföyünü genişletiyor.

Hemen herkes, tatil videolarının, slide şovların ya da filmlerin evlerimizde bulunan masa üstü bilgisayarlarda oynatımı sırasında bazı sorunlarla karşılaşmıştır. Verbatim tarafından geliştirilen MediaStation sayesinde artık o günler geride kaldı, Oturma odanızda mümkün olan en kaliteli biçimde televizyona doğrudan bağlantı sağlayan sistem bir kilogram ağırlığında ve yer kaplamaması için özel olarak tasarlanan iki ayak üzerine yerleştirilmiş. Fan kullanılmadığı için çok sessiz ve özel tasarımı ile her türlü dekora uyum gösteren bir ürün niteliğinde.

MediaStation veri yazımı ve okunması için 3.5" SATA disk kullanıyor. 500 GB"lik bellek kapasitesi formatına göre 1000 saatlik video (MPEG4) veya 6,300 saatlik müzik kaydı (MP3) veya 250,000 5- Megapixel boyutunda fotograf depolayabiliyor.

Multimedya diskler, MPEG4, DivX, MP3, WMA, WAV, Ogg Vorbis, JPEG ve PNG gibi tüm popüler video, ses ve grafik formatlarını çalıştırıyor. Sistem için gerekli tüm kablolar disk içinde bulunuyor. Ayrıca isteğe bağlı olarak analog ses bağlantısı veya en iyi ses sistemini sunan optik Toslink/s-PDIF dijital bağlantıyı da sunuyor. MediaStation"ın her iki modeli de Digital Audio 5.1 formatını destekliyor.

Composite ve- S-video bağlantı kabloları mükemmel resim görüntülenmesini sağlıyor. MedyaStation Pro modeli ise ayrıca mümkün olan en iyi ses ve görüntü kalitesi sunan HDMI bağlantısı ile 1080p çözünürlükte full HD sunuyor. MediaStation"ın standart versiyonu ise 1080i çözünürlüğe sahip. A USB 2.0 bağlantısı ise ek verilerin MediaStation Pro ürününe aktarılmasını veya doğrudan TV"den görüntülenmesini sağlıyor.

Pro modelinin bir diğer önemli özelliği de WLAN bağlantısı. Ev networklarına kablosuz entegrasyon özelliği sayesinde masaüstü bilgisayardan MediaStation"a ya da doğrudan televizyona uygun biçimde data transferi mümkün oluyor. MediaStation Pro ayrıca Internet radyo ve Shoutcast ile Icecast bölgelerindeki radyo yayınlarını doğrudan Internet bağlantısı ile alabiliyor.

Çok anlaşılır bir şekilde tasarlanan ekran yönlendirmesi ise uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor. Ayrıca kişisel listeler, özel, şifre kontrollu dosyalar oluşturmak da mümkün.

Verbatim EUMEA HDD İş Geliştime Müdürü Kai Miroschnik, yeni ürünlerle ilgili açıklamasında, "Her zaman müşterilerimizin isteklerini karşılamaya özen gösteriyoruz ve bu çerçevede MediaStation ile MediaStation Pro ürünlerimizi Verbatim ürün portföyüne eklediğimiz için mutluyuz. Bu ürünlerle multimedya içeriklerinin son derece kaliteli bir biçimde ve kolaylıkla televizyon ekranlarına aktarılabilmesi mümkün ve bu müşterilerimizin mutlaka denemeleri gereken bir fırsat." dedi.

Verbatim"in iki yeni multimedya ürünü MediaStation 139 avro + KDV, MediaStation Pro ise 199 avro + KDV olarak satışa sunulacak.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları