26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vaillant Süpermarka Seçildi
02 Ağustos 2008 Cumartesi 14:43

Vaillant Süpermarka Seçildi

Superbrands of Turkey listesinde yerini alan Vaillant, ısıtma soğutma sektörünün tek süper markası oldu.

İstanbul Swissotel"de, 24 Temmuz günü düzenlenen Özel Onur Gecesi"nde açıklanan Türkiye"nin süper markaları, Türkiye"nin profesyonel, saygın ve yetkin isimlerinden oluşan seçici kurul üyeleri tarafından belirlendi.

Kurul üyeleri, Superbrands International"in belirlediği kriterler doğrultusunda Türkiye"de faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası markaları değerlendirdi ve bu değerlendirme sonucunda, Vaillant bir kez daha Türkiye"nin süper markaları arasındaki yerini almış oldu. Isıtma - soğutma sektörünün tek süper markası seçilen Vaillant, 2005 yılında gerçekleştirilen ilk çalışmada da süper marka seçilmişti.

Törende, başarı plaketini Superbrands International"in Uluslararası Operasyon Direktörü Rhett Lego"nun elinden alan Vaillant Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın, Vaillant"ın gerek ürün, gerek hizmet kalitesiyle tüketicilerden tam not aldığını, bağımsız yabancı bir kuruluş tarafından da bunun tescil edilmesinin kendilerine gurur verdiğini ifade etti.

15 yıla yakın süredir 70"ten fazla ülkede çalışmalarını sürdüren Superbrands şirketinin, markalaşmanın önemini vurgulamak amacıyla yürüttüğü bu proje kapsamında belirlenen süper markalar İngilizce ve Türkçe hazırlanan kitaplarla tüm dünyaya duyuruluyor.

(Haber Merkezi)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları