23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Uzaktan CCNA Eğitimi
03 Mart 2011 Perşembe 11:20

Uzaktan CCNA Eğitimi

AcademyTech'in sunduğu Uzaktan CCNA eğitimi özel eğitmen ve uzaktan Cisco laboratuvar hakkı sayesinde sınıftaki eğitimlere eşit eğitim veriyor.

Türkiye"de ilk kez İstanbul, Ankara, İzmir gibi birkaç büyük şehir dışında yaşayan ve ağ uzmanı olmak isteyen kişiler bu şehirlere giderek eğitim almak yerine evlerinde veya iş yerlerinde, özel eğitmen gözetiminde CCNA sertifikasyon eğitimine katılabilecek ve laboratuvar çalışmalarını yapabilecek. Türkiye"nin tek Cisco Learning Solutions Partner"ı (CLSP) olan AcademyTech"in Uzaktan CCNA sertifikasyon eğitimine katılmak için tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar, genişbant internet (1 Mbit/sec) hattı ve sakin bir mekan.
35 saatlik eğitime kayıt yaptıranlar kargo ile orijinal Cisco Eğitim Kitabı, eğitim sırasında eğitmenle birebir iletişim kurabilmek için masaüstü kamera, mikrofon, arka fon perdesi, kullanıcıya öze 1 hafta kredili Cisco Remote Lab şifresi gönderiliyor. Katılımcının uygun olduğu zaman dilimlerinde verilebilen eğitim sırasında eğitmenle birlikte uzaktan laboratuvar kullanabiliyor.
Kendilerine şubelerinin bulunduğu İstanbul ve Ankara dışında pek çok şehirden talep geldiğini fakat AcademyTech şubelerindeki kurulu altyapının diğer illerde olmadığını, bu nedeniyle eğitim kalitesini düşürmemek için bu taleplere karşılık veremediklerini söyleyen AcademyTech Genel Müdürü Özcan Yıldız, "Uzaktan CCNA eğitimi çalışmamız sayesinde artık Türkiye"nin herhangi bir yerinden Cisco standartlarında CCNA sertifikasyon eğitimlerine katılmak mümkün" dedi. Uzaktan CCNA eğitiminin kalite bakımından sınıfta yapılan eğitimden hiçbir eksiği olmadığını belirten Yıldız, "hatta Uzak CCNA eğitiminde her katılımcıya bir eğitmen atanıyor. Eğitim saatleri ise katılımcının programına göre belirleniyor. Bu açılardan sınıfta gerçekleştirilen eğitimlere göre daha esnek ve avantajlı" diye konuştu.
Uzaktan CCNA Eğitimi Paketi
-35 saat eğitim
-Birebir eğitim için kursiyere özel eğitmen
-Orijinal Cisco Eğitim Kitabı
-Masaüstü Kamera
-Mikrofon
-Arka fon perdesi (odanın mahremiyetini sağlamak için)
-Ücretsiz Cisco Remote Lab Şifresi (Kullanıcıya özel ve 1 hafta kredili).
-Katılımcıya özel eğitim saatleri planlaması
-Eğitmen ile birlikte uzaktan laboratuvar çalışması imkanı

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları