29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ÜSİMP 5. Ulusal Kongresi’nde Geri Sayım
08 Haziran 2012 Cuma 13:45

ÜSİMP 5. Ulusal Kongresi’nde Geri Sayım

Üniversite Sanayi İşbirliği Merkezleri Platformu (ÜSİMP) 5. Ulusal Kongresi’ne katılmak isteyenler için son kayıt tarihi 11 Haziran 2012 olarak açıklandı.

Üniversite Sanayi İşbirliği Merkezleri Platformu (ÜSİMP) 5. Ulusal Kongresini; sanayinin, üniversitelerin, sivil toplum kuruluşlarının, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerinin katılımı ile AR-GE ve Yenilik Ekosistemin tüm aktörlerini bir araya getirerek, 21-22 Haziran 2012 tarihleri arasında Sabancı Üniversitesi’nde gerçekleştirecektir.

Kongrede “Üniversite Sanayi İşbirliği Sürecinin Yönetimi” ana teması; “Stratejik AR-GE Yönetimi Süreçleri”, “Entelektüel Varlık Yönetimi”, “Arayüzlerin Rolü ve Yönetimi”, “Üniversite Sanayi İşbirliğinde Performans Yönetimi” ve “Üniversite Sanayi İşbirliğinde Kamu Yönetiminin Rolü” alt temaları ile birlikte uluslararası boyutta ve somut öneriler getirmesi amacıyla derinlemesine tartışılacaktır.

Kongrede üniversite sanayi işbirliği süreci konusunda önemli çalışmalarda bulunan ulusal ve uluslararası düzeyde konuşmacılar deneyim paylaşımında bulunacaklardır.

Kongre Kapsamında Gerçekleştirilecek Eğitimler
ÜSİMP 5. Ulusal Kongresi kapsamında “Teknoloji Yol Haritası Eğitimi” ve “Temel Fikri Mülkiyet Hakları (FM) ve Lisans Süreçleri Eğitimi” alanında uzman eğitmenlerin katılımı ile 20 Haziran 2012 tarihinde gerçekleştirilecektir.

ÜSİMP 5. Ulusal Kongresi’ne katılmak için 11 Haziran 2012 tarihine kadar kayıtların gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kayıt ücretinin alınmadığı Kongreye katılım, organizasyonel gereklilikler sebebi ile ancak kayıt olunmasıyla mümkün olacaktır.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları