26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ünlülerin Kıyafetleri TEV Yararına Satışta
21 Ocak 2008 Pazartesi 14:23

Ünlülerin Kıyafetleri TEV Yararına Satışta

Duru Muhabbetler Programı'na konuk olan ünlülerin kıyafetleri GittiGidiyor.com'da satılmaya devam ediyor.

Hafta içi her gün TV8"de yayınlanan "Nükhet Duru ile Duru Muhabbetler" programına katılan ünlü konukların özel anlarında giydikleri kıyafetleri GittiGidiyor.com"da satılarak, açık artırmanın geliri her hafta farklı bir vakfa bağışlanıyor. 7 Ocak"ta başlayan kampanyanın ilk iki haftasından elde edilen 1.639 YTL"lik gelir, Omurilik Felçlileri Derneği"ne bağışlandı.

21 Ocak Pazartesi saat 14.00 ile 24 Ocak Perşembe saat 14.00 arasında gerçekleşecek 3. açık artırma, Türk Eğitim Vakfı yararına yapılacak. İbrahim Tatlıses"in takım elbisesi, Mesut Yar"ın ceketi, Aysun Kocatepe"nin elbisesi, Şebnem Özinal"ın ve Soner Olgun"un gömleklerini satın alarak, siz de Türk Eğitim Vakfı"na bağışta bulunabilirsiniz.

Sanatçıların büyük destek verdiği projede sayıları her geçen gün artan kıyafetlerin satışına, www.gittigidiyor.com"da düzenli olarak devam edilecek.
Gittigidiyor.com ve PH Yapım"ın birlikte gerçekleştirdiği bu sosyal sorumluluk projesine katılan ve satın alan kişiler diledikleri takdirde Nükhet Duru ile canlı yayında tanışma fırsatı da elde edip, satın aldıkları ürünleri kendisinden teslim alacaklar.

Kampanya detaylarına, http://www.gittigidiyor.com/main/special_auction/nuketduru.php
adresinden ulaşabilirsiniz.

Duru Muhabbetler

Pop Müziğin ünlü ismi Nükhet Duru, yapımcılığını PH Yapım"ın üstlendiği TV8"de hafta içi her gün, renkli ve eğlenceli kadın programı "Duru Muhabbetler" ile evlere konuk oluyor. Programda ünlü konuklarını ağırlayan sanatçı, orkestrası ile izleyenlere müzik ziyafeti verirken, sohbetler, el emeği göz nuru yaratıcı sanatlar, hobiler, yaşamı kolaylaştıran püf noktalar ve ev hanımlarının değişmez rehberi olacak yararlı bilgiler ile ekrana geliyor.

ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları