23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Üniversitelilere Kariyer Festivali
01 Haziran 2012 Cuma 12:30

Üniversitelilere Kariyer Festivali

Üniversite öğrencileri Workentainment Kariyer Festivali'nde Çalık Holding yöneticileriyle buluşacak

Çalık Holding, üniversite öğrencilerine yönelik oluşturduğu Workentainment projesi kapsamında 1 Haziran2012’de Santralistanbul kampüsünde Kariyer Festivali düzenliyor.

Öğrenciler, Çalık Holding yöneticilerine iş dünyası ve kariyer hedefleri konusunda sorular yöneltebilecekleri etkinlikte, MFÖ Grubu’nun konseri ile eğlenme fırsatı da bulacaklar. Etkinliğe ücretsiz katılmak için öğrenci kimlik kartı yeterli olacak.  

Çalık Holding, üniversite öğrencilerinin öğrenim hayatlarında kariyer planlamalarını yaparken daha bilinçli tercihler oluşturmasına, iş hayatlarına hazırlanmasına ve aynı zamanda eğlenmelerine katkıda bulunmak amacıyla Workentainment projesini başlattı.

Work ve Entertainment sözcüklerinin birleşmesiyle oluşan Workentainment kapsamında 1 Haziran’da Kariyer Festivali düzenlenecek. Santral İstanbul kampüsünde gerçekleşecek olan Kariyer Festivali'nde Çalık Holding yöneticileriyle bir araya gelecek olan öğrenciler DJ performansı ve MFÖ konseriyle de eğlenme fırsatı bulacaklar.

Tüm üniversite öğrencilerinin davetli olduğu Kariyer Festivali'ne ücretsiz katılmak için öğrenci kimlik kartı yeterli olacak. 1 Haziran’da Santral İstanbul kampüsündeki etkinlik saat 17.00-23.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Etkinliğin ilk bölümünde Çalık Holding yöneticileri öğrencilerle bir araya gelerek iş dünyası ve kariyer konusunda workshop verip öğrencilerin sorularını yanıtlayacaklar. Öğrenciler sonrasında Turkuaz Medya ekibinin DJ performansı ve MFÖ Grubunun sahne alacağı konserle eğlenecekler. Gecenin sonunda yapılacak çekilişle kazananlara gazete, dergi dağıtımı, iPad aplikasyonları ve sürpriz hediyeler verilecek.

Etkinlik günü Taksim Atatürk Kültür Merkezi (AKM) önünden Santralİstanbul’a saat 16.20 ile 20.40 arasında ücretsiz servis imkanı ile ulaşım da sağlanacak.

Çalık Holding İnsan Kaynakları Direktörü İzzetiye Keçeci konuyla ilgili şunları söyledi: “Kariyer Şenliği, üniversite öğrencilerinin hem eğitim hayatına hem de sosyal yaşamına katkıda bulunma gayesiyle oluşturduğumuz Workentainment projesinin ilk adımı. Bundan sonra da çalışma ve eğlencenin bir arada olduğu farklı çalışmalarla üniversite öğrencileriyle bir araya geleceğiz.”

 Program
17:00-17:30: Alana giriş ve kayıt
17:30-19:00: Çalık Holding yetkilileri ile birebir görüşmelerin gerçekleştirilmesi
19:00-20:30: DJ performansı
21:00-23:00: MFÖ konseri
23:00-23:30: MFÖ buluşmalarının gerçekleştirilmesi, kazananların anons edilmesi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları