04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Üniversitelilerden TEVe Anlamlı Bağış
03 Haziran 2011 Cuma 16:29

Üniversitelilerden TEV'e Anlamlı Bağış

Doğu Akdeniz Üniversitesi öğrencileri Ben Okudum Sende Oku kampanyasını başlatarak TEV'in desteğiyle eğitim alanında önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attılar.

Doğu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık son sınıf öğrencileri öğrencileri, öğretim görevlilerinden kendi branşları ile ilgili kitapları toplayıp, ihtiyacı olan öğrencilerin kullanması için, Türkiye"nin en köklü vakıflarından (Türk Eğitim Vakfı) TEV"in Adana Şube"sine bağışladılar.

Doğu Akdeniz Üniversitesi hocaları ve Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğretim görevlisi Anıl Kemal Kaya"nın desteğiyle gerçekleşen kampanyaya ilgi yoğun oldu. Toplam 300 kitap toplandı.

Bağışları teslim alan TEV Adana Şube Başkanı Remzi Uçar, kitapların en kısa sürede, Adana ve çevresindeki ihtiyacı olan okulların kütüphanelerine ulaştırılacağını belirtti ve bu düşünceli haraketlerinden ötürü kendilerine teşekkür etti.

Kampanyanın, üniversite öğrencilerinin eğitim hayatlarında, yardımcı kitaplara çok fazla ihtiyaç duyduklarından doğduğunu belirten proje destekçisi öğrenciler, toplanan kitapların eğitime gönül vermiş TEV sayesinde ihtiyaç duyulan yerlere ulaşacak olmasının mutluluğunu yaşadıklarını belirttiler

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları