18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Üniversitelerarası Reklam Yarışması
14 Haziran 2008 Cumartesi 11:37

Üniversitelerarası Reklam Yarışması

11. Üniversitelerarası Reklam Yarışması Ödülleri, İş Sanat Oditoryumu'nda gerçekleşen törenle sahiplerine verildi.

Uluslararası Reklamcılık Derneği (IAA) tarafından düzenlenen Üniversitelerarası Reklam Yarışması, IAA New York merkezinin bütün dünyadaki üniversite öğrencileri için düzenlediği INTER-AD adlı yarışmanın bir devamı niteliğini taşıyor.

Öğrencilerin entegre pazarlama ve iletişim konusunda gerçek hayattan alınmış bir olay çalışmayı yaşayarak çözmelerini sağlayan Üniversitelerarası Reklam Yarışması"nın onbirincisinde, Sağlık için Tuvalet Kağıdı Bilinci teması işlendi.

Tuvalet temizliği uygulamalarında Avrupa"nın çok gerisinde kaldığımızın ve sağlık açısından büyük riskler taşıdığımızın bilinciyle seçilen konuyu ele alan yarışmanın sponsorları Hayat Kimya, İpek Kağıt, Sofidel ve Viking Kağıt oldu.

29 Üniversite"den 68 takım, yani birbirinden değerli 68 fikir ve proje yarıştı. 68 takımın içinde 12 takım finale katılmaya hak kazandı.

IAA Türkiye Bölümü Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Durul"un açılış konuşmasıyla başlayan tören, MP3 Grubu"nun eşsiz performansı ile devam etti.

11. Üniversitelerarası Reklam Yarışması"nda;

• Beşinciliği; Anadolu Üniversitesi / Ajans FRAMBUAZ
• Dördüncülüğü; Ankara Üniversitesi / Ajans PELUR
• Üçüncülüğü; İstanbul Bilgi Üniversitesi / Ajans INSOMNIA
• İkinciliği; Anadolu Üniversitesi / Ajans GRAFESK
• Birinciliği; Ankara Üniversitesi / Ajans ŞAMUA

aldı.

Uluslararası Reklamcılık Derneği 11. Üniversitelerarası Reklam Yarışması"nda birincilik ödülünü kazanan takım, Ekim ayında Slovenya"da gerçekleştirilecek; tüm dünyadan farklı kültürlerden gelen, reklam dünyasının profesyonellerini izleme ve tanıma fırsatı bulmak üzere, Uluslararası Reklamcılık Derneği"nin davetlisi olarak Golden Drum Festivali'ne gidecekler...

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları