20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Üniversiteler Arası Plaj Voleybolu
22 Mayıs 2007 Salı 10:51

Üniversiteler Arası Plaj Voleybolu

Forum Bornova, 24-25 ve 26 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Ege Bölgesi Üniversiteler Arası Plaj Voleybolu Şenliği ile yine bir eğlence parkına dönüşecek.

Forum Bornova, yine sıra dışı bir etkinliğe imza atıyor. 24-25 ve 26 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Ege Bölgesi Üniversiteler Arası Plaj Voleybolu Şenliği ile Forum Bornova yine bir eğlence parkına dönüşecek.

İzmir Ekonomi Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenecek şenlik için Forum Bornova’da tribün, kum ve güneşlikleriyle uluslararası standartlarda iki plaj voleybolu sahası kurulacak.

Şenlik; İzmir Ekonomi Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Adnan Menderes Üniversitesi (Aydın), Muğla Üniversitesi (Muğla), Celal Bayar Üniversitesi (Manisa), Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi (Afyonkarahisar), Dumlupınar Üniversitesi’nin (Kütahya) bayan ve erkek takımlarının katılımıyla gerçekleşecek.

26 Mayıs Cumartesi günü final karşılaşmaları sonrasında kazanan takımlara kupaları ile ödülleri verilecek. Şenlik, saat 20.00’de Forum Bornova otopark alanında verilecek olan Rock konseri ile sona erecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları