17 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Universite.azbuz.com Yayında
20 Temmuz 2007 Cuma 12:13

Universite.azbuz.com Yayında

Üniversiteler ile adayları, öğrencileri ve mezunları buluşturmayı amaçlayan portalde üniversite tercihlerine yardımcı pek çok bilgiyi bulmak mümkün.

Azbuz.com’un hazırladığı universite.azbuz.com yayında. Üniversiteler ile adayları buluşturmayı amaçlayan interaktif portalde, ÖSS, üniversiteler ve eğitim hakkında pek çok bilgiye ulaşılabiliyor.

Azbuz.com platformunda hazırlanan üniversite sitelerinin de bulunduğu portalin temel hedefi, üniversitelerle öğrenci adaylarını interaktif biçimde bir araya getirerek yıl boyunca kapanmayan sanal bir fuar ortamı oluşturmak. Bunun için, portale bağlı üniversite sitelerinde, adayların üniversite yetkililerine soru sorabilecekleri mesaj kutuları bulunuyor.

Siteye girenler, üniversiteler hakkındaki bilgileri okuyup, tanıtım videolarını da izleyebiliyor. Platformda tüm okullar için aynı düzeyde yer ayrılıyor; bilgiler, okulları karşılaştırmayı kolaylaştırmak için eşit olarak bölünüyor. Üniversitelerin kendilerini tanıtmak için kullandıkları araçların aynı olması, daha adil bir karar verme imkanı sunuyor.

Portalde Haberler, Bloglar, Seri İlanlar, Üniversiteler ve Forum bölümleri bulunuyor. Haberler bölümünde üniversitelerden ya da eğitim dünyasından haberler, Üniversiteler bölümündeyse üniversitelerin iletişim bilgileri yer alıyor. Bloglar ve Seri İlanlar ise öğrencilerin birbirleriyle iletişim kurabilecekleri bölümler.

Portaldeki Blog Yaz linkine tıklayarak, üniversite ve eğitimle ilgili her tür bilgiyi, anıyı ve fikri paylaşmak mümkün. Seri İlanlar ise ev, ev arkadaşı, kitap, ders notu ve ev eşyası arayan ve satan öğrencilerin ücretsiz olarak ilan verebilecekleri bir sayfa.

Haber Yolla bölümü, herkesin kullanımına açık. Bu özellik sayesinde üniversite veya eğitimle ilgili haberler paylaşılabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için http://universite.azbuz.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları