05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Üniversite Öğrencileri Bankacılık Sektörü ile Tanışıyor
25 Mayıs 2012 Cuma 11:50

Üniversite Öğrencileri Bankacılık Sektörü ile Tanışıyor

Yapı Kredi İnsan Kaynakları Kariyer Sahnesi kapsamındaki üniversite ziyaretlerine Marmara Üniversitesi ile devam etti.

Yapı Kredi İnsan Kaynakları, üniversite öğrencilerine bankacılığı yalın, net, dinamik ve genç bir dille anlatmak, sektörde çalışmak isteyen öğrencilere Yapı Kredi’yi tanıtmak üzere Türkiye’nin çeşitli bölge ve illerindeki üniversite ziyaretlerine devam ediyor.

Ziyaretlerin İstanbul ayağındaki ilk durağı Marmara Üniversitesi’nde 23 Mayıs Çarşamba günü düzenlenen etkinlik kapsamında gençler; finans dünyası, Yapı Kredi organizasyonu, işleyişi ve bankacılık hakkında yapılan sunumlarla bilgilendirildi. Sunumların yanı sıra tiyatro, dizi ve film oyuncusu İlker Elibol ve Erdem Baş‘ın hazırlayıp rol aldığı bankacılık üzerine skeçler ile renklendirilen etkinlikler süresince gençler finans sektörüyle keyifli bir şekilde tanışma fırsatı buldu.

Yapı Kredi İnsan Kaynakları, Kariyer Sahnesi kapsamında bugüne kadar Adana Çukurova, Bursa Uludağ, Bilkent, Erzincan, Eskişehir Anadolu, Gaziantep, İzmir Dokuz Eylül, Karadeniz Teknik, Konya Selçuk, Kütahya Dumlupınar, Samsun 19 Mayıs Üniversitelerini ziyaret etti.  Yapı Kredi İnsan Kaynakları’nın ziyaret ve öğrenci buluşmaları Türkiye’nin farklı şehirlerindeki üniversitelerle devam edecek.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları