26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Unicera Katılımcılarına Ticket Card
13 Nisan 2008 Pazar 10:33

Unicera Katılımcılarına Ticket Card

Unicera, yabancı katılımcı sayısını artırmak için Accor Services ile işbirliği yaptı.

Avrupa"nın 3. büyük seramik fuarı olan Unicera yabancı katılımcı sayısını artırmak için
Accor Services ile işbirliği yaptı. Türkiye"de yemek kuponu hizmetini sunan ilk uluslararası firma olan Accor Services ile yapılan işbirliği çerçevesinde 650 yabancı katılımcıya önceden Ticket Card gönderildi. Yabancı katılımcılar Accor Services"in çipli hizmet kartı Ticket Card"ı İstanbul"da yaptıkları her türlü konaklama ve yeme içme harcamalarında kullandılar. Ayrıca Ticket Card ile harcamalarında teknolojinin getirdiği hız, kolaylık ve güvenliği birarada yaşayan katılımcılar kartlarını kullanarak harcamalarını etkin bir şekilde kontrol edebildiler.

9 - 14 Nisan 2008 tarihleri arasında İstanbul"daki 10 bin Ticket Restaurant üyesi restoran ve anlaşmalı otellerde kullanılacak olan 300€ karşılığı YTL yüklü teşvik kartları ile Unicera uluslararası çekim merkezi olma yolunda sağlam bir adım daha attı.

Türk seramiğinin markalaşması için çalışan Seramik Tanıtım Grubu (STG) tarafından planlanan teşvik programı dünyada bir ilk. STG başkanı aynı zamanda Kale Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Bahadır Kayan bu uygulamanın diğer sektörler ve fuarlar için de bir emsal teşkil edeceğini belirterek, Türk seramiğinin markalaşması için yeni ve yaratıcı uygulamaların devam edeceğini belirtti.

Unicera"nın 20. yılında başlatılan uygulamadan sektör oldukça memnun. Müşteri adaylarının İstanbul"a gelmesini teşvik edecek olan bu programın gelecek yıllarda da sürmesinin yararlı olacağı belirtiliyor.

Türkiye çapında 245 bin çalışana Ticket Restaurant yemek kuponu ve kartları ile öğle yemeği hizmeti veren Accor Services işbirliği ile gerçekleştirilen teşvik kartı programı Markam Danışmanlık tarafından tasarlandı. Görsel tasarım ise reklam ajansı Medina Turgul tarafından gerçekleştirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları