25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
UNICEF İçin Emirates ve Montblanc İşbirliği
19 Kasım 2007 Pazartesi 10:49

UNICEF İçin Emirates ve Montblanc İşbirliği

Emirates ve Montblanc gelirinin bir kısmı UNICEF’e bağışlanacak milyon dolarlık kolye setini uçakta satışa sunuyor.

Dubai merkezli havayolu şirketi Emirates Montblanc ile bir araya gelerek yolcularına uçuş sırasında değeri 1 milyon amerikan doları olan eşsiz elmas mücevher setini satın alma fırsatı sunuyor.

31 Mart 2008 tarihine kadar yolcular Emirates’in tüm seferlerinde uçuş esnasında eşsiz Ruban d’amour’un elmas kolye ve küpe setini almak için isimlerini listeye yazdırma şansına sahip olacaklar. Nisan ayında, kazanan kişi, kayıtlı kişiler arasından çekiliş ile belirlenecek.

Kazanan yolcu beraberinde götüreceği bir kişiyle Emirates havayollarında first class uçarak Montblanc’in Paris’te yapılacak workshopuna katılacak ve uzman zanaatkarların aldıkları mücevher setine son dokunuşlarını bizzat görebilecek.

Kolye ve küpe setinin şaheser tasarımı, setin belirlenmiş estetik kalite unsurları göz önüne alınarak kişiselleştirilebiliyor.

Satıştan elde edilen gelirin 150,000 amerikan doları Orta Doğu’daki çocukların eğitim projelerini desteklemek için UNICEF’e bağışlanacak.

Seyahat endüstrisinde bir ilk gerçekleştirerek Emirates ve Montblanc geçen sene, 250.000 dolar değerindeki Montblanc saati de böyle bir işbirliği içinde satıp geliri Emirates Airline Foundation’a bıraktı. Havayolu şirketinin hayır kurumu bu geliri, dünya üstündeki yardıma muhtaç çocuklara destek olan projelere yatırdı.

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketi olan Emirates, en karlı 3, en büyük 20 havayolu şirketi arasında yer alıyor. Dünyanın en genç filolarından birine sahip olan ve toplam 59 ülkede 93 noktaya uçan Emirates Havayolları, İstanbul – Dubai arasında her gün 427 kişilik Boeing 777-300 tipi uçaklar ile uçuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları