27 Temmuz 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Unica KNX, Evin Anahtarı
06 Ocak 2011 Perşembe 11:19

Unica KNX, Evin Anahtarı

Schneider Electric, Unica KNX anahtar serisi ile tek bir tuşla evin tüm birimlerinde konfor ve güvenliği bir arada sunuyor.

CES 2011"de Enerji Çözümleri
MP 7000 Katı Meyve Sıkacağı
SLV 901 Dokunmatik Fırın
HP"de Görev Değişimi

Enerji yönetiminde global bir uzman olan Schneider Electric, Unica KNX anahtar çözümleri sayesinde tek bir tuş ile televizyondan, klima kontrolüne, aydınlatmadan, bahçe sulamaya kadar pek çok kontrol sistemini ev sahiplerinin beğenisine sunuyor. Oda düzenini, dokunmatik ekran üzerinden veya internet üzerinden ayarlayabilen ev sahipleri, istedikleri aydınlık seviyesini ve ortam sıcaklığını uzaktan kontrol edebiliyor. Ayarlanabilen perde kontrolleri, aydınlatma ve sıcaklık ayarlarının yanı sıra hava kontrol sensörleri sayesinde bahçe sulaması da otomatik olarak yapılıyor.
Evlerde ihtiyaç duyulan tüm konuları farklı senaryolarla birleştiren Schneider Electric KNX otomasyon çözümleri, evin tüm birimlerinde konfor ve güvenliği sağlarken, maliyetler azalıyor ve enerji tasarrufu en üst düzeye çıkıyor.
Schneider Electric hakkında
Faaliyet gösterdiği 100'den fazla ülkede enerji yönetimi konusunda dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, konut uygulamalarındaki geniş faaliyet alanının yanı sıra, enerji ve altyapı, endüstriyel prosesler, bina otomasyonu ve veri merkezleri/ağlar gibi alanlardaki liderlik konumuyla birlikte çeşitli pazar segmentlerinde entegre çözümler sunmaktadır. Enerjinin güvenli, güvenilir ve verimli bir şekilde kullanılmasına odaklanan şirketin 100.000'den fazla çalışanı, bireysel ve kurumsal müşterilere enerjilerini en iyi biçimde kullanmaları için aktif bir şekilde yardım etmeyi taahhüt ederek 2009 yılında 15,8 milyar Euro'yu aşan satış rakamına ulaşmışlardır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları